Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laukia nepatogumai miesto pervažose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2014 m. vasario 10, Pirmadienis, 08:32

AB „Lietuvos geležinkeliai“ filialas „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra“ raštu informavo Mažeikių rajono savivaldybės merą Antaną Tenį, kad nuo š.m. vasario 10 d., pirmadienio, 7.00 val. iki vasario 21 d. 16.00 val. pervažose, kurios yra Mažeikių miesto Laisvės ir Algirdo gatvėse, neveiks automatinė pervažų šviesoforų ir garsinė signalizacija. Autotransporto eismą reguliuos pervažininkai.

Vasario 7 d., penktadienį, Savivaldybės meras A. Tenys, Saugaus eismo komisijos nariai bei įstaigų, susijusių su transporto paslaugų tiekimu gyventojams, atstovai susitiko su AB „Lietuvos geležinkeliai“ filialas „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra“ vyriausiuoju inžinieriumi Raimondu Vasiliausku ir išklausė informaciją dėl signalizacijos pertvarkymo darbų Mažeikių geležinkelio stotyje.

R. Vasiliauskas informavo, kad vykdant Eismo valdymo centro įrengimo Vilniuje projektą ir dispečerinės centralizacijos „LUČ“ modernizavimo projektą, nuo vasario 10 d. iki vasario 21 d. Mažeikių geležinkelio sotyje bus išjungta elektrinė elektrinė iešmų ir signalų centralizacija (toliau – EC) ir automatinė blokuotė tarpstotėse Viekšniai-Mažeikiai ir Mažeikiai-Venta.


Išjungus Mažeikių stoties iešmų ir signalų elektrinę centralizaciją, visiems stoties šviesoforams bus įjungti draudžiamieji signalai ir visi iešmai, ruošiant traukinių maršrutus, bus perjunginėjami rankiniu būdu, pervedant smailes į reikiamą padėtį, užtvirtinant jas kengėmis ir užrakinant kabinamosiomis spynomis.


Į tarpstotes traukiniai bus išleidžiami ne pagal šviesoforų parodymus, o pagal rašytinius leidimus, kaip tai nurodoma Geležinkelių eismo taisyklėse. Išjungus elektrinę iešmų ir signalų centralizaciją bei tarpstotės automatinę blokuotę, traukinių greitis ribojamas iki 40 km/val. Išjungtus EC, bus išjungta Mažeikių stoties pervažų per Laisvės ir Algirdo gatves automatinė pervažų signalizacija. Autotransporto eismą per šias pervažas reguliuos pervažininkai. ėl sumažinto traukinių greičio ir Geležinkelių eismo taisyklių reikalavimų traukiniai privalo sustoti prie draudžiamojo įleidžiamojo šviesoforo signalo, įvertinant eismo saugumą, pervažos per Laisvės ir Algirdo gatves gali būti uždarytos ilgesniam laikui negu veikiant automatinei pervažų signalizacijai.


Važiuojant traukiniams ir veikiant visiems signalizacijos įrenginiams, kai traukinio greitis 100 km/val., pervaža per Laisvės gatvę vidutiniškai būna uždaryta 110 sekundžių. Kai traukinių greitis 40 km/val., numatoma vidutinė pervažos uždarymo trukmė siektų apie 300 sekundžių.


Reikia įvertinti ir tai, kad traukiniai, važiuojantys iš Viekšnių ir Ventos stočių, privalo sustoti prie draudžiamojo įleidžiamojo šviesoforo signalo ir gauti stoties budėtojo įsakymą, perduodamą radijo ryšiu, pravažiuoti draudžiamąjį šviesoforo signalą. Dėl šios priežasties pervažos gali būti uždarytos autotransporto eismui iki 10 minučių.

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla