Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kviečia tapti didžiaisiais draugais PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2014 m. sausio 15, Trečiadienis, 11:20

Mažeikių rajono pedagoginė psichologinė tarnyba (Naftininkų g. 9, III aukštas) kviečia dalyvauti programoje „Big Brothers Big Sisters“ ir tapti savanoriais – didžiaisiais draugais, padedančiais mažiesiems mažeikiškiams.
Nuo 2011 metų pabaigos programą vykdo socialinė pedagogė Vilma Šinkevičienė, psichologės Inga Bareikienė ir Diana Ertenienė. Šiuo metu programoje dalyvauja ir prasmingai leidžia laisvalaikį 12 asmenų – 6 Mažosios draugės ir 6 Didžiosios draugės.


Programos esmė – suaugusiojo ir 7-14 metų vaiko draugystė, kuri padėtų vaikui sustiprėti, labiau pasitikėti savimi, išmokti užmegzti ir palaikyti draugiškus santykius.
Tikslas – siekiama surasti savanorių, kurie praleistų su vaikais keletą valandų per savaitę, juos išklausytų, suprastų, palaikytų ir padėtų išmokti, kaip elgtis įvairiose gyvenimiškose situacijose.
„Savanoriu gali būti vyresnis nei 18 metų žmogus, turintis bendravimo su vaikais patirties, gebantis laikytis taisyklių ir  būti pakankamai lankstus naujose situacijose. Taip pat savanoris turi prisilaikyti visuomeninių normų ir būti geru pavyzdžiu vaikui, pasižymėti sveika pusiausvyra tarp pasitikėjimo savimi ir kitais“, – informavo tarnybos socialinė pedagogė Vilma Šinkevičienė.


Savanoris, pareiškęs norą dalyvauti programoje, turės užpildyti paraišką, bus kviečiamas pokalbiui bei dalyvauti 10 užsiėmimų–mokymų.


V.Šinkevičienė teigė, kad įgyvendinant šią programą, laukiami ir tėveliai ar globėjai, kurie mato ar numano, jog jų vaikas jaučiasi vienišas, neturi draugų ar turi kitokių sunkumų. Vaikas išklausys saugumo mokymų programą.


„Big Brothers Big Sisters“ programa gimė 1904 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lietuvoje ši programa pradėta įgyvendinti 1995 metais, ją inicijavo Atviros Lietuvos Fondas. Paramos vaikams centras pradėjo ją vykdyti Vilniuje. Šiuo metu programa sėkmingai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kretingoje, Alytuje, Anykščiuose. Antrus metus iš eilės programa įgyvendinama ir Mažeikiuose.
Išsamesnė informacija tel.: 8 614 17835, 8 (443) 20341 ar el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba galite atvykti į Pedagoginę psichologinę tarnybą (Naftininkų 9, III aukštas).

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla