Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Penktadienį Renave – tarptautinė konferencija „Mobili meno paroda Baltijos šalyse“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. lapkričio 18, Pirmadienis, 10:55

Lapkričio 22 d., penktadienį, 11.30 val. Renavo dvaro rūmuose (Renavo k., Mažeikių.) vyks tarptautinė konferencija „Mobili meno paroda Baltijos šalyse“.

Programoje:

11.30-12.00 val. – dalyvių registracija;
12.00-12.15 val. – konferencijos atidarymas, rajono vadovų bei svečių sveikinimo žodis;
12.15-12.55 val. – projekto „Mobili meno paroda Baltijos šalyse“ įgyvendinimo rezultatų Latvijoje pristatymas;
12.55-13.30 val. – projekto „Mobili meno paroda Baltijos šalyse“ įgyvendinimo rezultatų Latvijoje pristatymas;
13.30-14.30 val. – Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dėstytojos Žydrūnės Kriukaitės Juciuvienės projekto darbų vertinimas ir įžvalgos.


Projektą „Mobili meno paroda Baltijos šalyse“ įgyvendina Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupė. Jis  skirtas suaugusiems kaimo gyventojams, kurie domisi daile, yra kūrėjai, bet nėra šios srities profesionalai.
„Svarbu tai, kad šie žmonės neišnaudoja visų savo galimybių. Kūrėjai ir jų darbai yra nepakankamai žinomi arba visai nežinomi, šiems žmonėms trūksta pasitikėjimo savimi, bendravimo ir bendradarbiavimo su panašia veikla užsiimančiais kolegomis“ , – teigia projekto organizatoriai.


Rugpjūčio 16–21 dienomis vyko stovykla Plinkšėse (Mažeikių r.), kurioje tapė po 7 dalyvius iš Smiltenės (Lavija) ir Mažeikių rajonų. Dalyviai stovykloje ne tik sėmėsi patirties iš profesionalios mokytojos bei tapė paveikslus, bet taip pat bendravo tarpusavyje, susipažino su lietuvių kultūra, papročiais, tradicijomis bei mūsų kraštu.


Birželio 28–liepos 3 dienomis menininkai iš Mažeikių rajono vyko į Latvijos rajoną Smiltenę ir ten vykusioje stovykloje ne tik piešė, tapė, bet pažino kaimynų latvių kultūrą, papročius ir tradicijas.
Abiejose stovyklose dalyviai užmezgė glaudžius ryšius, susidraugavo, pasisėmė naujų kūrybinių idėjų ir gavo paskatą toliau tapyti ir tobulėti.


Parodą, kurioje eksponuoti Lietuvoje nutapyti darbai, buvo galima pamatyti Viekšnių bibliotekoje, Krakių pagrindinėje mokykloje, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje, Sedos kultūros centre. Baigiamoji projekto paroda bus atidaryta tarptautinės konferencijos metu Renavo dvaro rūmų svirne.

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla