Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

SAVIVALDYBĖS VADOVAI LANKĖSI FINANSŲ MINISTERIJOJE BEI SUSITIKO VALSTYBINE KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. spalio 10, Ketvirtadienis, 12:59

Spalio 9 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius lankėsi Finansų ministerijoje, kur aiškinosi dėl biudžeto sandaros metodikos.

Pasak mero A. Tenio, kitų metų biudžeto projektas nėra palankus Mažeikių rajonui. Todėl dar ne kartą Mažeikių rajono savivaldybės vadovams reikės susitikti su Vyriausybės atstovais siekiant, kad biudžeto projektas keistųsi mūsų rajono gyventojų naudai.

Savivaldybės meras A. Tenys ir Savivaldybės administracijos direktorius B. Kryžius taip pat susitiko su  Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija. Domėtasi kainų nustatymo suskystintoms naftos dujoms eiga. Paaiškėjo, kad nuo gruodžio 2 d. gyventojai už suskystintas naftos dujas mokės pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nustatytą kainą.

Susitikime su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla