Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Už nenaudojamų automobilių pridavimą – prizai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 29, Pirmadienis, 11:30

Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos (GIA) ir Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija informuoja, kad baigėsi projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ I etapas.

Viena iš paskelbtų laimėtojų yra UAB „Gredluka“ iš Mažeikių. Detalus projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ pavasario akcijos laimėtojų sąrašas skelbiamas internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt.
Kitas etapas, kai gyventojai galės informuoti apie senus, nebenaudojamus automobilius ir užtikrinti jų tinkamą tvarkymą, prasidės rudenį.

Pirmame akcijos etape iš gyventojų ir įmonių visoje Lietuvoje buvo paimami nebenaudojami automobiliai, taip pat registruojami pranešimai apie nelegalius automobilių ardytojus bei kiemuose ar kitose bendro naudojimo vietose paliktus be priežiūros nebenaudojamus automobilius.


Per I akcijos etapą 249 automobiliai buvo priduoti į 13 automobilių ardymu užsiimančių įmonių visoje Lietuvoje. Šių automobilių savininkai turėjo galimybę laimėti vieną iš projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ partnerių įsteigtų prizų. Iš viso buvo apdovanota 15 akcijos dalyvių.


Per pavasarinę akciją buvo gauti 52 pranešimai apie kiemuose stovinčias nebenaudojamas transporto priemones. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo ne tik Vilniaus, bet ir Kauno, Klaipėdos, Panevėžio miesto gyventojai. Taip pat gauta 12 pranešimų apie galimai nelegalia automobilių ardymo veikla užsiimančius subjektus. Atlikus patikrinimus pagal tris gautus pranešimus, informacija pasitvirtino, ir tokie nelegalūs automobilių ardytojai buvo atitinkamai nubausti. Dėl likusių pranešimų vyksta patikrinimai.


Projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ organizatoriai sveikina prizų laimėtojus ir kviečia senų automobilių savininkus aktyviai dalyvauti saugant gamtą nuo taršos, tvarkant kiemus ir savo aplinką.
Naudoti netinkamas, nevažiuojantis automobilis yra taršos šaltinis: iš jo į dirvožemį gali ištekėti aplinką žalojantys žalą darantys skysčiai: kuro, alyvos likučiai, įvairios rūgštys. Išdaužyti automobilio stiklai ne tik teršia aplinką, bet gali sužeisti greta žaidžiančius vaikus. Plastikas, guma ar kitos automobilyje esančios medžiagos, pakliuvę į aplinką, ilgai nesuyra, o netinkamai deginamos – teršia orą. Gyventojai ir įmonės, dėl įvairių priežasčių kiemuose laikantys nebenaudojamus, nebevažiuojančius automobilius, nusižengia teisės aktų reikalavimams ir gali būti baudžiami už aplinkos taršą, todėl organizuojamos akcijos suteikia galimybę atsikratyti netinkamo eksploatuoti automobilio.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla