Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Informacija dėl mišrių atliekų šalinimo Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 07, Penktadienis, 14:54

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius visų mažeikiškių prašo atkreipti ypatingą dėmesį  į bioskaidžių atliekų, pakuočių atliekų,  statybos ir griovimo atliekų tvarkymą ir laikytis Mažeikių rajono savivaldybės tarybos patvirtintų Mažeikių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo ir Mažeikių rajono miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių.


Primename, kad visi komunalinių atliekų turėtojai susidariusias atliekas privalo rūšiuoti: nuo kitų atliekų atskirai popierių ir kartoną, stiklinius ir plastmasinius daiktus, statybos ir griovimo atliekas, didžiąsias atliekas, pavojingas buities atliekas, bioskaidžias, žaliąsias ir kitas atliekas.


Išrūšiuotas antrines žaliavas komunalinių atliekų turėtojai privalo išmesti į antrinėms žaliavoms skirtus specialiuosius konteinerius, atsižvelgdami į užrašus ant šių konteinerių, arba pristatyti į stambiagabaričių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo bei rūšiavimo aikštelę, esančią Algirdo g. 40C, Mažeikiuose.


Bioskaidžias atliekas - sodo atliekas (medžių, krūmų šakas), užterštą  arba netinkamą perdirbti popierių ir kartoną, skystas ir kietas maisto produktų atliekas ir pan., taip pat žaliąsias atliekas draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerius. Tie komunalinių atliekų turėtojai, kurių veikloje susidaro žaliosios atliekos, turi teisę naudotis savo žaliųjų atliekų kompostavimo įrenginiais, atitinkančiais atliekų tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus, jei susidariusį kompostą naudoja savo reikmėms, kiti gyventojai, neturintys žaliųjų atliekų kompostavimo įrenginių, privalo šias atliekas atskirai kaupti ir pristatyti į antrinių žaliavų surinkimo bei rūšiavimo aikštelę, Algirdo g. 40C, Mažeikiai arba į žalienų kompostavimo aikštelę Dargių sąvartyne, Mažeikių rajone.
Statybos ir griovimo, panaudotas padangas ir kitas didžiąsias atliekas (baldus, dviračius, buitinę techniką ir kt.) griežtai draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerius arba palikti šalia jų, jas reikia pristatyti į stambiagabaričių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo bei rūšiavimo aikštelę, esančią Algirdo g. 40C, Mažeikiuose. Atliekos iš jas pristačiusių gyventojų priimamos nemokamai.


Komunalinių atliekų turėtojai privalo laikytis naudojimosi konteineriais instrukcijų ir dėti į komunalinių atliekų konteinerius tik tas atliekas, kurioms šie konteineriai yra skirti. Prie komunalinių atliekų konteinerių draudžiama palikti atliekas, kurioms šie konteineriai nėra skirti.


Už šių taisyklių pažeidimus atliekų turėtojams - fiziniams ir juridiniams asmenims, numatyta administracinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso  161 ir 161(1) straipsnius. Bauda iki 2000 litų.


Visus Mažeikių rajono gyventojus kviečiame atsakingai tvarkyti susidariusias mišrias atliekas, o pamačius pažeidėjus prašome informuoti  Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių, Stoties g. 18, Mažeikiai, 205 B kab. (2 aukštas), tel. (8 443) 95328, (8 443) 95326, mob. tel. 8 640 48649, 8 640 48650 ir 8 685 41505.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla