Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Balėniškiai lankėsi Vilniuje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 05, Trečiadienis, 09:21

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono Balėnų pagrindinės mokyklos mokiniai iš rėmėjų gavo nepaprastai dosnią dovaną – nemokamą kelionę į Vilnių.
Ekskursijos dalyviai pirmiausia lankėsi Vilniaus televizijos bokšte. Pasigėrėję sostinės vaizdais iš paukščio skrydžio, vyko į Seimą, kur pasitiko seimo narės Audronės Pitrėnienės asistentė Karolina Žerlauskaitė su kolege – Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro padėjėja Agne Slančiauskaite.


Mokiniai ne tik savo akimis galėjo pamatyti Seimo narių darbo vietas, bet ir pastovėti už tribūnos, iš kurios pasisako mūsų televizijos ekranuose matomi žymiausi politikai. Didelį įspūdį vaikams paliko ir senoji posėdžių salė, kurioje buvo priimami svarbiausi istoriniai šalies sprendimai.


Apžiūrėję Seimo rūmus, balėniškiai vyko prie Gedimino kalno, kur įlipę į pilies bokštą galėjo pajausti visą pilies didybę, dvelkiančią senove, pamatyti senovinių ginklų bei šarvų.


Nusileidę nuo Gedimino kalno, vaikai ir mokytojai grožėjosi Arkikatedra ir Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiojo Pilies gatve. Vaikams didelį įspūdį paliko šių pastatų architektūra bei istorija. Dailės mokytojos Nijolės Daučiūnaitės papasakota legenda apie Napoleono norą išsinešti bažnyčią ant delno buvo ilgai aptarinėjama.
 Po turiningos ekskursijos išvykos dalyviai vyko į „Labas“ nuotykių parką, kur jų laukė nepaprastai įdomūs atrakcionai, profesionalūs ir labai draugiški instruktoriai, visada pasirengę padėti. Parke ir vaikai, ir mokytojai  galėjo išbandyti savo jėgas įvairiose trasose ir netgi su vėjeliu perlėkti per Neries upę.


„Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams, kurių dėka turėjome galimybę patirti tiek daug nepaprastai malonių ir įspūdingų akimirkų“, – dėkojo Balėnų pagrindinės mokyklos anglų kalbos vyr. mokytoja ir ekskursijos vadovė Violeta Šliauterienė.

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla