Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Baudžiamas apleisto pastato savininkas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 05, Trečiadienis, 08:18

Gegužės 28 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracija (toliau – Savivaldybės administracija) gavo raštą iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus (toliau – Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius) dėl nebaigtos statybos adresu Laisvės g. 216 (Mažeikiai).
Iki gegužės 12 d. Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius buvo pavedęs UAB „Minpeksa“, kuriai priklauso šie nebaigti statiniai, atlikti minimalius statinio konservavimo darbus – aptverti nebaigtos statybos pastato statybvietę, kad į pastatą nepatektų pašaliniai asmenys ir pakabinti įspėjamuosius ženklus. Tačiau gegužės 16 d. dar kartą patikrinus objektą, nustatyta, kad minėti darbai neatlikti.

 

Gegužės 24 d. dėl laiku neįvykdyto reikalavimo šios bendrovės vadovui Tomui Norvilui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir administracinio teisės pažeidimo byla perduota Mažeikių rajono apylinkės teismui.
Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius informuoja Savivaldybės administraciją, kad kreipsis į teismą su prašymu įpareigoti UAB „Minpeksa“ atlikti privalomus statinio konservavimo darbus.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla