Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gegužės 21 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 21, Antradienis, 03:02

Avinas
Šiandien palanku imtis drąsių sumanymų, tiesa, jie turi būti gerai parengti. Viskas išsispręs jūsų naudai, jeigu vengsite erzintis dėl niekų, nekelsite konfliktų – tiesiog pažvelkite į situaciją iš aukščiau ir toliau.
Tauras
Svarbu pasinaudoti savo partnerių galimybėmis – verta derėtis, prašyti, susitaikyti ir prisitaikyti. Ir nesvarbu, kas ką pagalvos ar pasakys.


Dvyniai

Reikalai ims strigti ir ko nors paskubinti nepavyks. Nerizikuokite karjeros laimėjimais. Siekite užsitikrinti šeimos ir draugų paramą.

Vėžys

Svarbu taupyti savo jėgas ir laiką – imkitės tiktai neatidėliotinų reikalų. Gera diena spręsti svarbius konfidencialius klausimus. Mažiau įtarinėkite mylimą asmenį.

Liūtas

Būsite padėties šeimininkai, tad negaiškite laiko veltui – tai gera proga viską sutvarkyti taip, kaip norisi. Kovokite už savo ir šeimos interesus. Nesikuklinkite bendraudami su įtakingais asmenimis, šefu – drąsiai pareikškite savo nuomonę, reikalavimus.

Mergelė

Puiki diena – viskas taps kur kas paprasčiau ir aiškiau. Šiandien jums labiau įtaką darys draugai ir giminaičiai – bendravimas taps itin naudingas. Tiks tvarkyti svarbius piniginius, turto reikalus.

Svarstyklės

Palanki diena svarbiems pokalbiams, susitarimams, kreiptis į įtakingus asmenis. Tiks nutraukti nereikalingus ryšius, užmegzti naujus ar atnaujinti kažkada turėtus.

Skorpionas

Įvykių neskubinkite, rizikingus reikalus tvarkykite per tarpininkus. Būkite atidesni šeimos narių nuomonei. Gerai tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamojo turto įsigijimu.

Šaulys

Tai sėkmės laikas, kai reikia imtis sudėtingų reikalų – būsite išradingi, verta susitikti su svarbiais žmonėmis. Šios dienos veiksmai padės sustiprinti pozicijas.

Ožiaragis

Palanku tvarkyti skubius dalykinius reikalus. Tinka pasirašyti svarbius dokumentus, tvirtinti naują darbo sutartį. Tik nesivelkite į ginčus, nors iš kolegų ar sutuoktinio išgirsta kritika bus nemaloni ir ne visai teisinga.

Vandenis

Neblogas metas aiškintis teisybę, pradėti bylinėtis ar tvarkyti svarbius dokumentus, ypač susijusius su santuoka, šeimos turtu. Puikus laikas užmegzti bendradarbiavimo ryšius, tartis, derėtis.

Žuvys

Bus nelengva, bet savo tikslą pasieksite. Geras laikas ieškoti rėmėjų, investuotojų, tvarkyti kredito reikalus.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla