Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lopšelis-darželis „Pasaka“ minėjo 30 metų jubiliejų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 20, Pirmadienis, 12:34

L/D „Pasaka“ kolektyvą sveikina Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas S. ŠiurysGegužės 17 d., penktadienį, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus bei vyriausioji  specialistė Nijolė Zakalskienė dalyvavo Mažeikių lopšelio-darželio „Pasaka“ 30-mečio paminėjimo šventėje.
Renginys prasidėjo karaliaus ir karalienės sveikinimais bei darželio auklėtinių šokiu. Svečiams buvo pristatyti praėję trisdešimt metų, kalbėta apie šios ugdymo įstaigos dabartinę situaciją, pasiekimus bei laimėjimus.

 

S. Šiurys su gražia sukaktimi sveikino darželio kolektyvą, vaikus ir jų tėvelius, linkėjo ilgų ir kūrybingų metų. Po sveikinimų ir linkėjimų Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas lopšelio-darželio direktorei Zitai Siliūnienei už ilgametį, nuoširdų darbą įteikė Mažeikių rajono savivaldybės padėkos raštą, o visai „Pasakos“ bendruomenei – Savivaldybės dovaną – 5 000 litų čekį.


Švietimo skyriaus vedėjas A. Stonkus padėkos raštus už nepriekaištingą ir ilgametį darbą įteikė direktorės pavaduotojai Alinai Petravičienei, vyresniosioms auklėtojoms – Gedvygai Petrauskienei ir Muditei Rimgailienei, virėjai Onai Martinkienei.


Šventės pabaigoje vaikai į dangų paleido balionus su savo svajonėmis, o vėliau linksminosi pirato kapitono Flinto diskotekoje, šokinėjo ant batutų, važinėjo vaikiškais kartingais.

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla