Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savaitgalį vyko aplinkos švarinimo akcija PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 14, Antradienis, 08:50

L/d „Eglutės“ kolektyvasGegužės 11 d. Mažeikių rajone vyko aplinkos tvarkymo akcija „Darom diena 2013“. Talkose ir miesto puošime aktyviai dalyvavo įvairių rajono organizacijų, įmonių atstovai, švietimo įstaigų darbuotojai ir auklėtiniai bei pavieniai rajono gyventojai.
Žmonės tvarkė ir šiukšles rinko iš miesto ir kaimo viešųjų erdvių: pakelių, vandens telkinių pakrančių, miškų, parkų. Šiemet didelis dėmesys skirtas gražinti supančią aplinką – apsodinti ir sutvarkyti gėlynus, puošti miestą ir rajoną.

 

„Atšilus orams jau visą savaitę rajono švietimo įstaigos, įmonės ir organizacijos bei daugiabučių namų gyventojai tvarkėsi, sodino gėles, medelius, rinko šiukšles“, – džiaugėsi Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio vyriausiasis specialistas ir akcijos koordinatorius Virginijus Raudonius.


Kaip ir praėjusiais metais tvarkytinas teritorijas seniūnai buvo paskirstę iš anksto.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai penktadienį, po darbo valandų, tvarkė Ventos upės pakrantę nuo miesto paplūdimio iki tilto.


Mažeikių seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius informavo, kad Mažeikių „Sodros“ skyriaus atstovai, kaip ir kasmet, rinko šiukšles durpyne ir jo prieigose; Policijos komisariato darbuotojai – šalia esančio geležinkelio prieigose iki grūdų sandėlio; Pataisos inspekcijos pareigūnai – ties Viekšnių ir Žemaitijos gatvių sankirta esančiame miškelyje; Vaikų našlaičių ir senelių globos namų bendruomenė švarino viešėją erdvę nuo Algirdo gatvėje esančios  pervažos iki miesto katilinės.


Vieningas krašto jaunimas rinko šiukšles prie Ventos upės, šalia Naikių kaimo tilto. Turistų klubas kartu su l/d „Žilvitis“ bendruomene tvarkė teritoriją nuo Žydų kapinių iki senosios šaudyklos.
Mažeikių verslininkų asociacijos (toliau – MVA) atstovai švarino Juodpelkio parko teritoriją. Jiems padėjo FK „ATMOSFERA“ jaunieji sportininkai. Vyresnieji tvarkė parko teritoriją už stadiono, o mažieji – stadioną ir jo prieigas.

 


„Mūsų nariai noriai dalyvauja tradicinėje akcijoje „Darom“. Džiaugiamės, kad mums talkina gausus būrys „Atmosferos“ sportininkų. Ugdome jaunąją kartą nešiukšlinti ir mylėti savo miestą“, – teigė MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova.


Mažeikių rajono švietimo įstaigos tvarkė savo teritorijas ir šalia įstaigų esančias viešąsias erdves. Darželis-mokykla „Kregždutė“, kaip ir kasmet, kartu su Mažeikių baikeriais tvarkė Reivyčių pamiškę.
Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogams šiemet buvo paskirta teritorija netoli Mažeikių miesto kapinių.
„Ko mes tik neradome: ir buitinių atliekų, ir maisto likučių, ir žvakelių. O juk visai šalia stovi didžiuliai konteineriai, kur galima viską išmesti.

 


Mes gyvename Žemėje, ji mus viskuo aprūpina, yra tikrasis  mūsų gyvybės šaltinis. Taip ir gyvename kaip vartotojų, teršėjų, pirkimo džiaugsmų ir malonumų klane įklimpusi visuomenė. Susimąstykime. Tai kodėl mes taip darome? Kaip elgiamės mes, taip elgsis mūsų vaikai, anūkai“, – įspūdžiais dalijosi l/d „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Jasinskienė.


Kasmet talkas organizuoja beveik visų kaimų bendruomenės.
Iš numatytų tvarkomų taškų surinktų atliekų išvežimu rūpinasi UAB „Mažeikių komunalis ūkis“.
V. Raudoniaus teigimu, atliekų surinkta daug ir vežėjai šiuo metu jas tebeveža į UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“, o iš ten į Jėrubaičių sąvartyną (Plungės r.).

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla