Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ugniagesiams padovanojo putų keltuvą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 10, Penktadienis, 12:05

Aukščiausią liepsną Telšių regione nuo šiol galės įveikti Mažeikių ugniagesiai gelbėtojai, kuriems naują automobilį su 54 metrų aukščio putų keltuvu padovanojo bendrovė „ORLEN Lietuva“.

Gegužės 9 d. bendrovėje „ORLEN Lietuva“ Juodeikiuose Mažeikių objektinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba minėjo šv. Florijono dieną ir sulaukė nepaprastos dovanos.
Sveikindamas ugniagesius ir gelbėtojus su profesine švente bendrovės „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneuszas Fąfara perdavė 3 mln. litų vertės gaisrinio automobilio raktelius Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (OPGV) valdybos viršininkui Raimondui Ramanauskui.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti ne tik prie Mažeikių bendruomenės projektų, bet ir atnaujinti vietos ugniagesių techniką“, – sveikindamas ugniagesius gelbėtojus sakė „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius.
Mažeikių OPGV vadovas R. Ramanauskas padėkojo už vertingą dovaną. „Dabar Mažeikių objektinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba bus geriau strategiškai ir taktiškai pasirengusi gesinti gaisrą naftos produktų gamyklos teritorijoje, jei toks būtų. Galėsime tiksliau ir stipriau „atakuoti“ ugnį net 60 metrų aukštyje,“ – kalbėjo R. Ramanauskas.


Renginyje dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas pulkininkas Vygantas Kurkulis.


Po oficialios automobilio perdavimo ceremonijos ugniagesiai gelbėtojai Juodeikiuose demonstravo turimos technikos galimybes, visus norinčius naujuoju keltuvu kėlė pasižvalgyti iš viršaus.
Alkūninis putų keltuvas „Bronto“ yra sumontuotas ant automobilio „Scania“. Jis skirtas dirbti iki 54 m aukštyje. Tai vienintelis tokio aukščio keltuvas Telšių regione.
Šio alkūninio putų keltuvo siurblio galingumas – 5600 litrų per minutę, švirkšto galingumas – 3600 litrų per minutę.

Apie AB „ORLEN Lietuva“

AB „ORLEN Lietuva“ valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą. Bendrovei taip pat priklauso AB „Ventus – Nafta“, kuri valdo „VENTUS“ ir „ORLEN“ prekės ženklų degalinių tinklą. 100 proc. įmonės akcijų priklauso Lenkijos naftos koncernui „Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.“.
AB „ORLEN Lietuva“ yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų. Bendrovė — svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kitas šalis.

Dėl papildomos informacijos:
Audrius Stasiulaitis, AB „ORLEN Lietuva“ viešųjų ryšių direktorius
e-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Mob. tel.  +370 686 71885

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla