Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 01, Trečiadienis, 11:26

Mažeikių rajono savivaldybės administracija iki 2013-05-24 (imtinai)  kviečia teikti paraiškas Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2013 metų priemonių vykdymo konkursui  (priemones būtina įvykdyti iki 2013-12-31).
Paraiškas galima teikti priemonei Sveikatos priežiūros įstaigų veiklos ir jose teikiamų paslaugų kokybės, prieinamumo bei efektyvumo užtikrinimas ir sveikatos priežiūros specialistų mokymas.
Sveikatos priežiūros tobulėjimas kelia naujus iššūkius sveikatos paslaugas teikiantiems specialistams: diegiamos naujos technologijos, taikomi nauji diagnostikos bei gydymo, metodai, padedantys efektyviau stabdyti susirgimą, laiku ir kvalifikuotai teikiama medicininė pagalba stabdo ligų progresavimą, pašalina ar atitolina galimą neįgalumą.

 

 

Sveikatos priežiūros įstaigos raginamos sukaupti medikamentų, medicinos priemonių rezervą, kurį panaudotų ištikus didelių avarijų, stichinių nelaimių atvejais, tačiau iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo yra apmokama tik už teikiamas paslaugas, todėl gydymo įstaigos neturi pakankamai lėšų minėtoms problemoms spręsti.
Norint neatsilikti nuo pažangos, būtina kelti darbuotojų kvalifikaciją, organizuoti mokymus Siekiant apmokyti didesnį skaičių sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių asmenų, vienas iš efektyvių darbuotojų mokymo būdų yra kviestis mokymo paslaugas teikiančias įmones ar specialistus į Mažeikius.


 Įgyvendinant priemonę, įstaigos gali rengti ir įgyvendinti programas, kurių tikslas:
gerinti sveikatos paslaugų užtikrinimą diegiant pažangias technologijas, įgalinančias trumpinti hospitalizacijos ir nedarbingumo trukmę;


pasirengti užtikrinti paslaugų teikimą stabdant infekcinių ligų protrūkį, kilus epidemijai ar ekstremaliai situacijai (teikdama paraišką įstaiga pateikia įstaigos Pasirengimo veiklai ir veiklos ekstremaliomis situacijomis planą);
organizuoti  mokymus ne mažesnėms kaip  20 sveikatos priežiūros specialistų  grupėms.
Tikslinė grupė: visos rajono bendruomenės gyventojų grupės.


Tikslinių grupių gautos naudos apibūdinimas: sumažėjęs lėtinių ligų atkryčių skaičius, sutrumpėjęs nedarbingumo laikas, ilgėjanti gyvenimo trukmė, sveikatos priežiūros paslaugų užtikrinimas esant epidemijai ar ekstremaliai situacijai.


Vertinimo kriterijus: programose dalyvavusių asmenų skaičius.
Priemonės vykdytojai parenkami paraiškų teikimo konkurso būdu.


Atkreipiame dėmesį, kad Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos negali būti skiriamos apmokėti už statybos ar remonto darbus,  kito materialiojo turto remontą, koncertinę veiklą. Ilgalaikiam turtui, kuris yra būtinas priemonei vykdyti, įsigyti iš Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos gali būti skiriama ne daugiau 80 proc. faktinės ilgalaikio turto įsigijimo vertės.


Atrankos komisija nevertina paraiškų pateiktų ne pagal reikalavimus (neužpildyta paraiška, nepateikti reikalaujami priedai ar pan.).


Atrankos komisija nesvarsto ir nevertina  paraiškų, kuriose numatoma vykdyti veikla trunka ilgiau nei vienerius biudžetinius metus.


Paraiška dalyvauti konkurse turi būti užpildyta pagal Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2011-10-27 įsakymu Nr. A1-2039  patvirtiną formą, kurią galite rasti internetiniu adresu: /go.php/lit/_Visuomenes_sveikatos_remimo_programa/415 ar kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


 Paraiškų 3 (trys) egzemplioriai viename užklijuotame voke, ant voko nurodant
„VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALIOSIOS PROGRAMOS PRIEMONIŲ VYKDYMO KONKURSUI ”  bei pažymint priemonės, kuriai vykdyti teikiate paraišką, pavadinimą,  teikiančios įstaigos ar organizacijos pavadinimą, priimami bei registruojami Mažeikių rajono savivaldybės administracijos 107 kabinete iki 2013-05-24 imtinai.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla