Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pasaulinę kultūros dieną mažeikiškiai paminėjo su kolegomis latviais PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 17, Trečiadienis, 13:58

Ekskursijos dalyviaiBalandžio 15 d., pirmadienį, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrų darbuotojai, bibliotekininkai ir muziejininkai svečiavosi kaimyninėje Latvijoje, taip paminėdami Pasaulinę kultūros dieną.  

Mažeikų rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Angelės Rupkutės iniciatyva surengtos ekskursijos tikslas – atnaujinti senus ir užmegsti naujus ryšius, pasisemti gerosios patirties bei pasidalinti savaja su kolegomis iš Latvijos.

Pirmiausia mažeikiškiai susitiko ir bendravo su neseniai renovuotų Ezerės kultūros namų direktore Liene Šteinberga, apžiūrėjo patalpas, grožėjosi garsaus latvių dailininko Janio Rozentalio darbų paroda, kalbėjo apie šiame miestelyje vykstančius renginius.


Saldaus mieste ekskursijos dalyviai pabuvojo kultūros centre, meno mokykloje, bibliotekoje, muziejuje, apžiūrėjo lankytinas vietas.


Saldaus savivaldybės Švietimo, socialinių reikalų ir kultūros departamento Kultūros skyriaus vedėjos Zaigos Vējos ir jos kolegų svetingai priimti bei tradiciniais latviškais saldumynais pavaišinti mažeikiškiai buvo supažindinti su šio miesto kultūriniu gyvenimu, vietos valdžios, Europos Sąjungos fondų, bankų teikiama parama.


Vėliau vyko darbas grupėse. Bibliotekininkai lankėsi Saldaus miesto bibliotekoje, muziejininkai – susitiko su savo kolegomis muziejuje, o kultūros darbuotojai diskutavo bei dalijosi patirtimi folkloro, teatro, šokių, tradicinių amatų ir kitose grupėse. Ši išvykos dalis, pasak kultūros darbuotojų, davė daugiausia naudos. Apsikeista įvairia naudinga informacija, kontaktais, ketinama vykti koncertuoti į Latviją bei sulaukti iš ten meno kolektyvų savo rengiamose šventėse. Kalbėta apie bendrų projektų rengimą ir vykdymą.

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla