Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Žemės valanda PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 23, Šeštadienis, 07:59

Šių metų kovo 23 d., šeštadienį, pasaulį apskries didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda. 20:30 val. vietos laiku viso pasaulio žmonės, verslo organizacijos ir vyriausybės jau septintus metus iš eilės bus pakviestos vienai valandai išjungti šviesas ir leisti Žemei atsikvėpti.  
Nepaisydamos religinių, politinių ir rasinių skirtumų viena po kitos pernai valandai šviesas išjungė net 134 valstybės visuose 7 pasaulio žemynuose. Lietuvoje didžiausiai žmonijos savanoriškai aplinkosaugos iniciatyvai – Žemės valandai – su kitais 3800 miestų visame pasaulyje  solidarizavosi daugybė Lietuvos miestų.

 

Prieš ketverius metus prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungusi Lietuva sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo. Tai leidžia tikėti, kad šiemet Žemės valandos judėjimas išplis visoje šalyje.
Todėl kviečiame Jūsų savivaldybę tapti istorinio įvykio dalimi – Žemės valandos dalyviu. Kaip galite dalyvauti:


 • Visais turimais kanalais viešinti Žemės valandos idėją: kviesti ir raginti savivaldybės gyventojus, verslo ir visuomenines organizacijas kovo 23 d. 20:30 val. vienai valandai išjungti šviesas ir taip išreikšti rūpestį Žemės ateitimi.
• Organizuoti, kad kovo 23 d. 20:30 val. vienai valandai būtų išjungti nebūtini elektros energijos šaltiniai  pagrindiniuose Jūsų savivaldybės visuomeninės paskirties objektuose ir/ar gatvėse.
• Praneškite, kokie objektai bus užtemdyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;
• Užfiksuokite reikšmingų visuomeninės paskirties objektų išjungimo akimirkas (dar kovo 23 d. iškart po akcijos siųskite jas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ). Jos atsidurs ne tik Lietuvos žiniasklaidos priemonėse, bet ir pasaulinėje Žemės valandos galerijoje.
• Pagal galimybes savivaldybės gyventojams organizuoti simbolinę šviesos išjungimo ceremoniją centrinėje miesto aikštėje, taip prisijungiant prie „Žemės valandos“ iniciatyvos.  

Žemės valandos koordinatorius Lietuvoje
Sigutė Dautartaitė

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla