Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Šimtakojo" atranka Mažeikiuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 27, Trečiadienis, 14:20

Vaikų ir jaunimo teatrų atrankos „ŠIMTAKOJIS“ vyksta visoje Lietuvoje. Mažeikiuose renginys vyks kovo 13 d. 15.00 val. kultūros centre.

Mažeikių rajono švietimo skyrius ir Kultūros centras bendradarbiaudami organizuoja atranką, o šventės kuratorės  vyr. specialistė Nijolė Zakalskienė ir kultūros centro mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ režisierė Daiva Gedvilienė jau  eilę metų bendrų pastangų dėka įgyvendina jaunųjų kūrėjų svajones.


Džiūgausime scenoje matydami vaikus ir jaunimą, kurie nuo mažumės užvaldyti magiškos meilės teatrui. Visiems pedagogams, režisieriams norisi palinkėti kūrybinio polėkio ir niekuomet jo nestokoti, nes laikas sąlytyje su teatru nepasimiršta, bet atskleidžia ir leidžia atsiskleisti jauniesiems teatro kūrėjams. Mažieji žiūrovai kviečiami būti tais vertintojais, kurių populiariausias vertinimo kriterijus – patiko, nepatiko.

 

Reikia tik panorėti, kad mūsų vaikai tobulėtų ir norėtų mokytis iš savo vyresnių draugų, o kaip jie tai gali padaryti? Ogi ateiti ir pamatyti, o sugrįžę į namus tėveliams vakarą praskaidrinti nekasdieniais teatre patirtais įspūdžiais, prisiminimais. Meilė menui, kuriantiems leidžia labiau pažinti vieniems kitus ir tausoti, puoselėjant trapią asmenybę.

 
Daiva Gedvilienė

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla