Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ūkininkai kviečiami teikti žolės produkcijos pardavimą įrodančius dokumentus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 23, Šeštadienis, 11:04

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius informuoja, kad iki kovo 1 d. ūkininkai, kurie yra deklaravę naudmenų plotus kodu 5PP-2 „(Ganyklos) pievos, skirtos prekinei žolinės produkcijos gamybai“, Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – NMA) turi pateikti produkcijos pardavimą įrodančius dokumentus: sąskaitas faktūras arba PVM sąskaitas faktūras (jei pardavėjas yra PVM mokėtojas). Parama bus skiriama tik pateikusiems reikalingus dokumentus.

 

Produkcijos pardavimo faktui pagrįsti prie minėtų sąskaitų faktūrų reikia pridėti mokėjimo patvirtinimo dokumentus – kasos pajamų orderius arba grynųjų pinigų priėmimo kvitus, arba kasos aparato kvitus, arba mokėjimo nurodymus (jeigu atsiskaitoma ne grynaisiais pinigais) ir šios produkcijos už ne mažiau kaip 250 Lt/ha realizavimo dokumentų kopijas.


Dokumentų kopijas būtina patvirtinti tikrumo žyma ir pasirašyti kiekviename kopijos lape. Dokumentų kopijų tikrumą paliudyti gali seniūnijos, savivaldybės arba NMA darbuotojas.


Atkreipiamas dėmesys, kad žolės produkcija yra presuotas šienas, šienainis, silosas, žolės miltai ir jų granulės, žolės granulės kurui. NMA duomenimis, dažnai pateikiamose sąskaitose faktūrose nurodoma, kad realizuota produkcija yra šienas – tai neteisinga. Minėtuose dokumentuose turi būti nurodyta kuri nors iš aukščiau paminėtų žolės produkcijos rūšių.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla