Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Populiariausias savaitės straipsnis „VISAVI“ Į „FLUXUS MINISTERIJĄ“ KAUNE PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 16, Šeštadienis, 10:20

Dauguma iš mūsų pasakytų gerai žinomą frazę: -Kaunas yra Kaunas, tačiau mes, t.y. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ aktoriai maloniai nustebinti likome tiek kvietimu atvykti į Kauną, tiek puikiai praleistu laiku.

„FLUXUS MINISTERIJA“ - tai populiari, netradicinė laisvalaikio praleidimo vieta, kurioje  įvairiausius žanrus propaguojantys profesionalai bei mėgėjai visuomenei pristato save ir savos kūrybą. Savus kūrybinius vaisus nuvežėme ir mes, mėgėjai, kurie garbingai atstovavome Mažeikius, Žemaitiją.

 

 

 

Pagal Ričardo Bacho romaną „Tiltas per amžinybę“ melodrama „Tiltas“ buvo staigmena Kauniškiams ir specialiai šio spektaklio išvysti atvykusiems Vilniškiams. Teko išgirsti  nemažai priekaištų iš Vilniškių, kodėl tokio spektaklio neturėjo galimybės pamatyti Vilniaus publika?

 

O koks tas spektaklis ? ...visi kas panoro komentuoti kažkodėl lyg susitarę sakė vieną: niekados nebūtume patikėję, kad Mažeikiškiai turi ir kuria... Keisčiausia tai, kad liaupsėmis žarstėsi ne tik giminės ir artimi draugai, o teatro profesionalai ir kūrėjai.

 

Kauniškiams baltai pavyduliavo ir Vilniaus „FLUXUS MINISTERIJOJE“ besilankantys žiūrovai dar iki mums atvykstant į Kauną. Šaltą žiemos vakarą vidine sielos, emocine ir kūrybine kaitra transliavome vieni kitiems, kurios dėka patyrėme minčių sąlytį bei pakylėjimą. Tuo metu mes gyvenome ir išgyvenome kartu, o ir meilės tema nė vienam šioje žemėje gyvenančiam žmogui nėra svetima tik klausimas - kur ją sutiksi, o suradęs ar mokėsi ją tausoti, vertinti ir išsaugoti ?

Mes, atvykėliai iš provincijos, kuriems didžiausias įvertinimas vienas žodis – ačiū. Aktorių vardu dėkojame mūsų teatro ištikimiesiems, nuostabiems ir nepakeičiamiems aktoriams-studentams: Dovydui Banevičiui studijuojančiam Vilniaus Universitete, Barborai Gedvilaitei ir Viktorijai Griciūtei, studijuojančioms Vilniaus Kolegijoje.

 

Begalinis noras būti scenoje ir dalintis su visais tuo, ką geriausiai sugebi - tai vienas iš komponentų gausybės būti laimingam. Kaip puiku būtų, kad visi mus matę laimę rastų savam krašte. Tarptautinę teatro dieną, Kovo 27 d. (trečiadienį) 19.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės  kultūros centro didžiojoje scenoje mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ premjerinis spektaklis pagal Louise L. Hay komedija „GALIA“, režisierė-scenaristė -n Daiva Gedvilienė.

 

Kovo 30 d. vykstame į Alytų, kur vyks Lietuvos mėgėjų teatrų šventė ”Tegyvuoja teatras“, kurios metu teikiamos nominacijos ryškiausiems teatro scenoje pasižymėjusiems teatrams, režisieriams ir t.t. Mūsų teatro trupės „VISAVI“ aktorė Edita Sadauskienė pristatyta nominacijai - ryškiausia antraplanė aktorė už vaidmenį V.Hugo dramoje „Vargdieniai“ darbininkė Fantina.

 

Džiugu, kad pastebėjo ir įvertino... labai rekomenduojame pasekti mūsų pavyzdžiu pažiūrėti filmą miuziklą „Vargdieniai“.

Balandžio pradžioje visus pakviesime į teatrinių improvizacijų PERFORMANSO vakarą,  rugpjūčio 01-04 dienomis mūsų laukia tradicinė Respublikinė teatrinė kūrybinė stovykla „Paradigma“ ir atsakingas pasiruošimas artėjančiai 2014 m. Lietuvos dainų šventei ČIA MANO NAMAI. Tikimės ir vėl dalyvauti jungtiniame mėgėjų teatrų spektaklyje pagal K.Donelaičio poemą „Metai“, ir  atstovauti Žemaitijai, Žemaitijos regiono mėgėjų teatrų vaidinimai „Žiemos rūpesčiai“.

 

Tais pačiais metais Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro mėgėjų teatro trupė „VISAVI“ švęs 15-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų, o pabaigai pasakysime tik tiek: gyvename pačiu laiku.Režisierė Daiva Gedvilienė

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla