Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Saugokime švarą ir tvarką Mažeikių rajone PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 12, Antradienis, 14:49

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius prašo visų rajono gyventojų saugoti Mažeikių rajono švarą ir tvarką bei primena, kad visi rajono gyventojai turi laikytis Mažeikių rajono savivaldybės tarybos patvirtintų Mažeikių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo ir Mažeikių rajono miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių.
Komunalinių atliekų turėtojai privalo laikytis naudojimosi konteineriais instrukcijų ir dėti į komunalinių atliekų konteinerius tik tas atliekas, kurioms šie konteineriai yra skirti.

 

Panaudotas padangas, pavojingas buities atliekas, statybos ir griovimo ir kitas didžiąsias  atliekas draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerius arba palikti šalia jų, jas reikia pristatyti į stambiagabaričių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo bei rūšiavimo aikštelę, esančią Algirdo g. 40C, Mažeikiuose. Atliekos iš jas pristačiusių gyventojų priimamos nemokamai.


Draudžiama atliekų konteinerius perpildyti ir jėga grūsti į juos atliekas. Konteinerių dangčiai turi laisvai užsidaryti.
Didelis dėmesys bus skiriamas į bendro naudojimo teritorijoje sandėliuojamų statybinių medžiagų, taros, pašarų, kuro bei kitų medžiagų pažeidimus.


Nuotraukos su užfiksuotais pažeidimais:

 

 

 

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla