Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kviečiame gyventojus siūlyti tyliąsias zonas Mažeikių rajone PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. sausio 14, Pirmadienis, 14:28

Iki 2013 m. vasario 7 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyrius Mažeikių miesto ir rajono gyventojus bei vietos bendruomenes kviečia teikti siūlymus dėl tyliųjų viešųjų zonų nustatymo Mažeikių rajone.

Visuomenės nuomonė svarbi siekiant išsiaiškinti gyventojų lūkesčius bei poreikius ir apsaugoti žmonių sveikatą bei supančią aplinką nuo neigiamo triukšmo poveikio.


Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatyme tylioji viešoji zona apibrėžiama kaip „urbanizuotų teritorijų zona, netrikdoma transporto, pramonės ar komercinės ir gamybinės veiklos triukšmo“. Triukšmo nebuvimas nustatomas pagal žemą triukšmo lygį. Tokia zona skirta žmonių laisvalaikiui praleisti ir įvairiems pomėgiams, kurie nesukelia triukšmo. Tai gali būti tiek jau esanti atvira erdvė – parkai ar poilsio zonos, tiek naujai kuriama viešoji miesto erdvė.


Įstatyme taip pat nurodyta, kad nustatytu laiku savivaldybių institucijų nustatytose tyliosiose viešosiose zonose bei tyliosiose gamtos zonose draudžiama naudoti fejerverkus, švęsti įvairias šventes, vestuves, organizuoti laidotuves, naudoti triukšmą keliančius rankinius prietaisus ir kt.


Tyliąsias zonas turi nustatyti Savivaldybių tarybos. Sprendimas bus priimtas atsižvelgiant į visuomenės nuomonę. Raštiški siūlymai priimami Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriuje adresu: Laisvės g. 8, Mažeikiuose, arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla