Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gausiai Šerkšnėnų seniūnijos šeimai atsivėrė naujo ir šilto būsto durys PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gruodžio 20, Ketvirtadienis, 08:25

Gruodžio 18  d., antradienį, Rupėkių kaime (Šerkšnėnų sen.) Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiojo specialisto Eugenijaus Kupliausko ir visos jo šeimos iniaciatyva gausi Ingridos ir Simono Jenšauskų šeima buvo pakviesta apsigyventi sutvarkytame ir šiltame Kupliauskų šeimos name.

Gyvenamojo būsto dovanojimo šventėje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius, Šerkšnėnų seniūnas Alfonsas Šakauskas ir seniūnijos darbuotojos.

Kupliauskų šeima prisijungė prie bendruomeninės akcijos „Sušildykime sielas“ ir suteikė septyniems vaikams – Darijai, Gabijai, Simonai, Erikai, Dovydui, Ramintai ir mažiausiąjai Marijai bei tėveliams suremontuotą, švarų, jaukų ir svarbiausia – šiltą būstą.


Seniūnas A.Šakauskas džiaugėsi E.Kupliausko šeima, kuri nuo 2011 m. nuolat rūpinasi Jenšauskais. Dėkojo visiems Kupliauskams už jų nuoširdumą, atvirą ir kilnią širdį.


„Iki tol šeima gyveno netoliese. Kai pakvietėme, jie sunkiai patikėjo. Norime, kad ši šeima gyventų šiltai, gražiai, kad jiems sektųsi. Linkime, kad vaikučiai augtų sveiki  ir protingi, juk tai Lietuvos ateitis. Turime rūpintis vieni kitais“, – kalbėjo E.Kupliauskas.


Savivaldybės meras A.Tenys džiaugėsi nuoširdžia ir darbščia Kupliauskų šeima, kilniais jų darbais.
Jaunai šeimynai buvo perduotos akcijos „Sušildykime sielas“ metu Mažeikių rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų ir pavienių mažeikiškių paaukotos dovanos.

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla