Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

AB „ORLEN LIETUVA“ DARBUOTOJAI – AKTYVŪS GERUMO AKCIJOS „SUŠILDYKIM SIELAS“ DALYVIAI PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gruodžio 17, Pirmadienis, 07:31

AB „ORLEN Lietuva“ darbuotojai atsiliepė į bendrovės kvietimą prisijungti prie Mažeikių bendruomenės gerumo akcijos „Sušildykim sielas“. Norėdami sukurti šventę neįgaliems ir socialinės rizikos šeimų vaikams, bendrovės darbuotojai nupirko ir supakavo daugiau kaip 170 dovanėlių. Pirmadienį jos perduotos vaikų šventės organizatoriams.
Bendrovės Komunikacijos skyriaus vidinės komunikacijos specialistė Birutė Balsytė džiaugėsi neabejingais labdarai darbuotojais ir sakė, kad kiekvienam iš jų jaučianti dėkingumą – ir tiems, kurių dovanėles perdavė padalinių atstovai, ir pavieniams darbuotojams.


„ORLEN Lietuva“ Viešųjų ryšių direktoriaus Audriaus Stasiulaičio nuomone, šiuo prieššventiniu laikotarpiu visi žmonės išgyvena ypatingą gerumo jausmą. Tik galbūt ne visi žino, kaip jį išskleisti.

„Tokios iniciatyvos, kaip „Sušildykim sielas“, padeda pažadinti žmogaus gerumą, norą dalintis prieš didžiąsias metų šventes su tais, kurie turi kiek mažiau, o gal ir tiek pat. Tačiau pats davimas suteikia didžiulį džiaugsmą. Man buvo labai džiugu matyti bendrovės darbuotojų įsitraukimą į šitą programą, norą kažkam padovanoti gražias Kalėdas“, – sakė A. Stasiulaitis.

Viešųjų ryšių direktorius įsitikinęs, kad kiekvieno asmens pareiga yra dalintis ir nesireklamuoti. Panašios socialinės politikos laikosi ir bendrovė – jos tyli parama apima gana daug sričių.

„Tačiau „Sušildykim sielas“ apie tai kalba garsiai. Ir tai yra gerai. Tokiu būdu siekiama pažadinti mūsų visų dalinimosi pareigą. Šita iniciatyva tikrai nebūtų įmanoma be Mažeikių rajono savivaldybės, kitų institucijų. Be galo gražus bendruomeniškumo jausmas, kai visi susėdame prie vieno stalo. Tai išties gerai“, – „ORLEN Lietuva“ viešųjų ryšių vadovas A. Stasiulaitis.

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla