Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Bendrija „Gyvenimo spalvos“ įgyvendino projektą „Savęs pažinimas“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 28, Trečiadienis, 09:51

Spalio–lapkričio mėn. Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija „Gyvenimo spalvos“ įgyvendino projektą „Savęs pažinimas“.
Tirkšlių vidurinėje mokykloje, Mažeikių politechnikos mokykloje ir šios švietimo įstaigos Viekšnių skyriuje mokiniams, tėvams ir pedagogams buvo skaitomas paskaitų ciklas tema „Emocijos – sprendimas ar likimas?“ Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos „Gyvenimo spalvos“ pirmininkė Lilia Baltutienė informavo, kad paskaitose dalyviai įgijo teorinių žinių, kaip suvokti ir sutarti su „paslaptingais svečiais“ – savo pačių emocijomis.

 

Dalyvavusieji sužinojo, koks yra ryšys tarp emocinės ir fizinės sveikatos, kaip konstruktyviai valdyti savo emocijas. Paskaitose taip pat kalbėta ir apie miego bei asmeninių įvykių svarbą žmogaus socialiniame gyvenime, klausytojai supažindinti su mokslininkų pasiekimais, tiriant žmogaus smegenų vystymosi ypatumus ir kitus žmogaus gerovei svarbius klausimus.


Projektą sudarė keturi užsiėmimai–paskaitos, kuriuose dalyvavo 192 žmonės, iš jų 93 mokiniai.


Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Mažeikiuose Loreta Rubežienė nurodė, kad šis projektas finansuotas iš Mažeikių rajono savivaldybės udgymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo programos priemonės „Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimas, formalių jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų rėmimas, projektų ko-finansavimas“.

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla