Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lopšelyje-darželyje „Delfinas“ bendruomenė – aktyvi aplinkosauginių programų dalyvė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 27, Antradienis, 10:07

Mažeikių lopšelis-darželis „Delfinas“ informuoja, kad 2012 m. šios ikimokyklinės ugdymo įstaigosbedruomenė aktyviai dalyvavo įvairiuose ekologinėse programose.
Pedagogai kartu su vaikais ir jų šeimomis surinko net 473 kilogramus atliekų, kurios buvo atiduotos perdirbti.
Tai ne pirmasis aplinkosauginis projektas, kuriame dalyvavo lopšelio-darželio „Delfinas“ bedruomenė. Praėjusiais metais vaikai dalyvavo „Lietuvos žaliųjų judėjimo“ koordinuotoje tarptautinėje kampanijoje „Mažiau šiukšlių“ (ang. Litter Less). Tik įstaigoje vykdyta veikla buvo pavadinta „Gamtą gelbėti nuo šiukšlių – ne gėda“.

 

„Ši akcija padėjo didinti vaikų ekologinį sąmoningumą, mokyti švarinti tiek namų, tiek miesto aplinką, suprasti  atliekų rūšiavimo procesą ir jo teikiamą naudą. Į aplinkosauginio švietimo procesą buvo įtrauktos ir ugdytinių šeimos, todėl galima pasidžiaugti, jog ne tik didesnis žmonių ratas buvo priverstas susirūpinti, kaip prižiūrima aplinka, bet ir vėliau vaikų tėvai bus labiau suinteresuoti mokyti vaikus būtent tokio, švaraus žemei gyvenimo būdo“, – informavo lopšelio-darželio auklėtoja metodininkė Laimutė Taučienė.

 

L. Taučienės nuomone, įvairių projektų metu pasiekti rezultatai puikiai atspindi darželio bendruomenės išsikeltą tikslą – įsitraukti į ekologiškesnį gyvenimo būdą. Šios akcijos yra vertingos tiek teikiamų žinių svarba, tiek galimybe įtraukti į ekologinę veiklą mažiausius, dar besiformuojančias jų vertybes, vaikus ir jų tėvus, kuriems primenama, kaip sukurti gražesnę aplinką sau ir savo šeimai.

 

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla