Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių renovuotų rajono mokyklų mokiniai kviečiami dalyvauti konkurse PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 24, Šeštadienis, 13:58

Mažeikių rajono savivaldybės administracija kviečia renovuotų rajono mokyklų mokinius dalyvauti konkurse, kuriuo siekiama parodyti, kaip Europos Sąjungos parama prisidėjo prie Lietuvos mokyklų atnaujinimo.
Iki lapkričio 30 d. dalyvių laiškus su mokyklų pristatymais  reikia siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , faksu (8 5) 279 148 arba adresu Lukiškių g. 2, 01512 Vilnius, Lietuva. Siunčiant mokinių konkursinius darbus reikia nurodyti ir klasės atstovų ar padedančiųjų mokytojų kontaktus.

 

Šio konkurso tikslas – išrinkti bei apdovanoti originaliausiai savo atsinaujinusią mokyklą pristačiusią klasę ir tuo pačiu parodyti teigiamos savo mokyklos pokyčius bei pridėtinę vertę, kurią sukurė ES lėšų panaudojimas.
Konkurse gali dalyvauti mokinių klasės nuo pradinių iki baigiamųjų. Dalyviai turi kuo originaliau ir įdomiau pristatyti savo atnaujintą mokyklą – sukurti video reportažą, padaryti nuotraukų ar piešinių albumą, parašyti straipsnį ar pasirinkti kitokį saviraiškos būdą.


Visus atsiųstus pristatymus vertins ir nugalėtojus išrinks kompetentinga komisija.


Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti šaunia kelione į naujai duris atvėrusį „Rūtos“ šokolado muziejų Šiauliuose, kuriame jų lauks ekskursija, šokoladinių skanėstų degustacija ir net šokolado gamybos pamokėlės.
Laimėtojai paaiškės gruodžio 10 dieną, o visi atsiųsti mokyklų pristatymai bei nugalėtojai bus skelbiami www.esparama.lt  svetainėje.


Iki šiol 2007–2013 m. ES fondų lėšomis renovuota ar vis dar renovuojama daugiau nei 300 įvairių šalies mokymo įstaigų, kurios po atnaujinimo tapo kur kas gražesnės, šiltesnės ir jaukesnės. Rezultatais raginame pasidžiaugti kartu ir dalyvauti gražiausios mokyklos konkurse.


Išsamesnė informacija tel. (8 5) 2194 463 arba internetinėje svetainėje www.esparama.lt.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla