Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos vadovais PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 23, Penktadienis, 13:38

Lapkričio 22 d. Mažeikių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Valstybinio socialinio draudimo fondo prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – VSDF)  valdybos direktoriumi Mindaugu Sinkevičiumi, VSDF direktoriaus pavaduotoju Ježy Miskiu, Komunikacijos ir tarptautinių ryšių vyriausiuoju specialistu Martynu Žilioniu.
Svečius priėmė Mažeikių rajono savivaldybes mero pavaduotojas pavaduojantis Savivaldybės merą Jonas Siminkevičius ir mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės tarybos narė Laima Nagienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius.


Savivaldybės tarybos narė ir VSDF Mažeikių skyriaus direktorė L. Nagienė informavo, kad „Sodros dienos“ Mažeikiuose vyksta jau antrą kartą.


Direktorė priminė, kad į Mažeikius yra atvykę ir patirtimi dalinosi specialistai iš Vilniaus – VSDF valdybos Įmokų administracijos skyriaus vedėjas Laimonas Rudys, Pensijų skyriaus vedėja Janina Daunoravičienė ir vedėjo pavaduodota Jovita Litvaitienė bei Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Asta Bekintytė.


Mažeikių „Sodros“ skyriuje kartu su vietiniais specialistais jie priėmė ir kosultavo klientus bei pačius Mažeikių skyriaus darbuotojus. Padėjo spręsti esamas problemas, susipažino su aktualiais Mažeikių „Sodros“ skyriaus klausimais.  


Taip pat buvo organizuojamas seminaras apie naujas taikomas informacines technologijas. Seminarą vedė VSDF valdybos skyriaus Informacinės sistemos plėtros skyriaus  vedėja Angelė Sinkevičiūtė.


VSDF valdybos direktoriaus M.Sinkevičiaus teigimu, susitikimo tikslas – pabendrauti su Savivaldybės vadovais, išgirsti jų poziciją ir požiūrį, į taip, kaip dirba Mažeikių skyriaus „Sodra“. Taip pat sužinoti kaip „Sodrą“ vertina rajono politikai ir gyventojai.  


Savivaldybės administracijos direktorius B.Kryžius džiaugėsi šiltu bendradarbiavimu tarp įstaigų ir tradicija tapusį Mažeikių „Sodros“ veiklos pristatymą Tarybos posėdyje, kai Tarybos nariai ir visuomenė turi galimybę susipažinti su „Sodros“ naujovėmis ir aktualiais klausimais.  


Savivaldybės mero pavaduotoja S.Bernotienė džiaugėsi, kad direktorė L.Nagienė aktyviai bendrauja, informuoja ir atsako į rūpimus klausimus.

Direktorė L.Nagienė apgailestavo, kad prijungus keturis rajonus – Plungę, Telšius, Skuodą ir Akmenę, Mažeikių „Sodros“ skyriaus balansas tapo neigiamas – išleidžiama daugiau negu surenkama socialinių draudimo įmokų.


VSDF valdybos direktoriaus M.Sinkevičius pastebėjo, kad, lyginant miestus, Mažeikiai patenka tarp penkių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Visagino, kurių „Sodros“ balansas yra teigimas ir tai reiškia, kad mieste yra daugiau dirbančiųjų–apdraustųjų nei gaunančių pensijas.


Susitikime taip pat aptarta ir diskutuota įvairiais socialinių išmokų ir kitais susijusiais klausimais.  
M.Sinkevičius pristatė naujieną – „Sodros“ informacijos centro (SIC) telefoną 1883.


SIC  paskirtis – telefonu teikti informaciją visais valstybinio socialinio draudimo klausimais: ligos, motinystės, tėvystės, kitų pašalpų skyrimo ir mokėjimo; pensijų ir kompensacijų skyrimo bei mokėjimo, draudėjų ir apdraustųjų duomenų tvarkymo, įmokų, baudų ir delspinigių išieškojimo bei „Sodros“ elektroninės paslaugos.

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla