Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Penktadienį vyks rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 14, Trečiadienis, 10:24

Lapkričio 16 d., penktadienį, Gabijos, Sedos Vytauto Mačernio, Viekšnių gimnazijose bei Sodų, Tirkšlių, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėse mokyklose, kaip ir visos šalies vidurinėse mokyklose ir gimnazijose, vyks rinkimai į septintąjį Lietuvos mokinių parlamentą.

Tą dieną bus renkami kandidatai rinkikai, kurie antrajame rinkimų etape mūsų rajone išrinks Lietuvos mokinių parlamento narius. Mažeikių rajonas Lietuvos mokinių parlamente turi dvi vietas.


Lapkričio 23 d. 13.30 val. Mažeikių švietimo centre bus organizuojamas antrasis rinkimų etapas.
Nuo 2000 metų kas dvejus metus 5-12 klasių mokiniai demokratiškai renka Lietuvos mokinių parlamentą, kuris atstovauja mokinių interesams, formuoja mokinių poziciją ne tik sprendžiant aktualius klausimus, bet ir svarstant visuomenės aktualijas. Rinkimuose kandidatuoti turi teisę 9-11 klasių mokiniai. Mokyklose išrinkti kandidatai pateks į antrąjį rinkimų etapą, kuris vyks 60 savivaldybių.
Šalies mokinių parlamentą sudaro 95 nariai iš visos Lietuvos. Jie pasiskirstę į komitetus ir regionus pagal gyvenamąją vietą ir atstovaujamą savivaldybę. Pirmosios sesijos metu Lietuvos mokinių parlamento nariai išsirenka pirmininką ir valdybą.


Lietuvos mokinių parlamentas per dvylika veiklos metų tapo stipriu jaunimo politikos kūrėju ir partneriu, atstovavo Lietuvos mokinių nuomonei įvairiose darbo grupėse, sprendė mokinių ir jaunimo laisvalaikio užimtumo, kokybiško ugdymo, sveikos gyvensenos ir kitas problemas. Lietuvos mokinių parlamento rinkimai ir jo veikla parodė, kad mokykloms demokratiniai rinkimai bei Lietuvos mokinių parlamentas yra reikalingi.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla