Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pasikeitė Konstitucijos egzamino laikymo data PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 01, Pirmadienis, 13:59

Mažeikių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad pasikeitė Konstitucijos egzamino pirmojo etapo laikymo vieta. Egzaminas vyks  spalio 4 d., ketvirtadienį, 12.00 val. Savivaldybės posėdžių salėje (Stoties g. 18).
Egzamino iniciatorius – LR Teisingumo ministerija kartu bendradarbiaujanti su Mykolo Romerio universitetu – kviečia dalyvauti Konstitucijos žinių patikrinime suaugusius ir kitus Lietuvos piliečius bei teisinį išsilavinimą turinčius ar teisę studijuojančius žmones.
Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape. Apie patekimą į kitą etapą jie bus informuoti asmeniškai. Antrasis egzamino etapas vyks spalio 18 dieną, antradienį, 12 valandą. Jame teks atsakyti į 19  testo ir vieną atvirą klausimą.

 

Konkurso dalyvių darbus centralizuotai vertins speciali ekspertų komisija. Nugalėtojais taps teisingiausiai arba be klaidų į klausimus atsakę dalyviai.


Egzaminą Mažeikių rajono savivaldybėje ketinantys laikyti asmenys kviečiami registruotis specialioje http://www.delfi.lt/konstitucijos_egzaminas_2012/ rubrikoje, tačiau ir neužsiregistravę sistemoje yra kviečiami atvykti į Savivaldybę patikrinti savo žinias.
Kaip informuoja organizatoriai, jei vis dėlto nėra galimybės atvykti į nurodytą egzamino laikymo vietą, visi norintieji egzaminą galės laikyti internetu.


Spalio 25 d. Konstitucijos egzamino laimėtojai bus apdovanoti Prezidentūroje.


1-ąją vietą iškovoję piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar jo siekiantys piliečiai, bus apdovanoti europarlamentaro prof. Leonido Donskio biuro įsteigtomis kelionėmis į Briuselį aplankant ir kitus Europos miestus: Prahą, Amsterdamą, Briugę, Kylį bei Liubeką.
Konstitucijos egzamino laimėtojams bus apmokėtos kelionės į Vilnių ir atgal iešuoju transportu (autobusu ar traukiniu) išlaidos.
Išsamesnės informacijos apie Konstitucijos egzaminą galima rasti specialioje projektui skirtoje interneto svetainėje http://www.defi.lt.


Kviečiame dalyvauti.

 

 Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla