Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažieji minėjo Pasaulinę medžių sodinimo dieną PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 27, Ketvirtadienis, 07:01

 

Medelių sodinimasŠiandien, rugsėjo 26 d., Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinės grupės auklėtojos  Laima Drungilienė, Rasa Januškevičienė su vaikais ir tėveliais minėjo Pasaulinę medžių sodinimo dieną. Ta proga jie Vytauto gatvėje esančioje Lietuvos tūkstantmečio giraitėje sodino medelius.
Prie šios gražios akcijos prisijungė ir lopšelio-darželio „Bitutė“ priešmokyklinės grupės „Kodėlčiukai“  vaikai su auklėtojomis Vilija Šulciene ir Vaidutė Jociene.

 

Kaip ir praėjusiais metais ikimokyklinio ugdymo įstaigoms talkino Mažeikių miškų urėdijos Mažeikių girininkijos girininkas Rimantas Aleksandravičius. Girininkas susirinkusiesiems pasakojo apie miško sodinimą, pasidžiaugė vaikų gerais norais sodinti medelius ir jais rūpintis.


Talkininkams buvo paruošta eglučių ir ąžuoliukų sodinukų, parodyta, kaip taisyklingai laikyti jauną medelį, kaip sodinti, kad jis užaugtų sveikas ir didelis.


„Medeliai, kuriuos visi kartu pasodinome, primena apie gamtos ir aplinkos išsaugojimą bei simbolizuoja bendradarbiavimą tarp pasaulio mokyklų. Mūsų ugdytiniai augs kartu su pasodintais medžiais. Mes, pedagogai, džiaugiamės, kad mažieji gamtos mylėtojai prisidėjo prie žaliosios gamtos išsaugojimo,“ – teigė lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Jasinskienė.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla