Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Susitiko su Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dekanu PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 26, Trečiadienis, 06:14

Rugsėjo 25 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, mero pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė
ir Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė susitiko su Vilniaus dailės akademijos (toliau – VDA) Telšių fakulteto dekanu docentu Ramūnu Baniu.
Savivaldybės meras A. Tenys dėkojo už Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų darbų ekspoziciją renovuotose Renavo dvaro rūmuose.

 

Susitikime tartasi dėl liepos mėnesį pasirašytos sutarties, pagal kurią VDA ir Mažeikių rajono savivaldybė susitarė bendradarbiauti edukaciniais tikslais, vykdymo.


Savivaldybės vadovai domėjosi galimybe Mažeikių miesto bei rajono viešąsias erdvės papuošti VDA Telšių fakulteto studentų darbais, organizuoti parodas renovuotuose Renavo dvaro rūmuose.


„Nedidelės erdvės – vidaus ar lauko – galėtų puošti Taikomosios skulptūros ar Metalo meno specialybių studentų baigiamieji ar kursiniai darbai“, –  svarstė doc. R. Banys. Taip pat fakulteto dekanas teigė, kad, Baldų dizaino ir restauravimo specialybių studentai kasmet galėtų Renavo dvaro rūmams restauruoti ar sukurti laikmetį atinkančių baldų.

 

„Jau dabar įsijungiame į muziejaus edukacines programas. Mūsų fakulteto pirmo, antro kurso studentų darbai gali būti naudojami edukaciniais tikslais. Galima papildyti muziejaus ekspoziciją darbais, kuriuos būtų galima čiupinėti, apžiūrėti,“ – apie veiklą Mažeikių muziejuje kalbėjo doc. R. Banys.


Meras A. Tenys siūlė susitikti VDA Telšių fakulteto ir Savivaldybės specialistams, tartis dėl persprektyvų ir ateities darbų.

 

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla