Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kviečiame dalyvauti moksliniame tyrime, kuriame bus stebima vaikų psichologinės raida PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 07, Penktadienis, 09:07

MIELI TĖVELIAI, Kreipiamės į Jus prašydamos dalyvauti moksliniame tyrime, kuriuo siekiame suprasti vaikų psichologinės raidos pokyčius per ateinančius dvejus metus. Mus domina 8-10 metų vaikai, kurie yra įvaikinti ar gyvena ilgalaikėje globoje.
Vaiko psichologinė raida yra labai dinamiška. Ją veikia tiek paties vaiko ypatumai, gyvenimo aplinkybės, tiek  vaiko ir tėvų santykiai. Todėl mus domina, kaip Jūs apibūdinate savo vaiko asmenybę, įvardijate svarbiausius Jūsų vaiko raidos momentus ir gyvenimo įvykius.

 

Mes prašysime Jūsų susitikti su mumis platesniam interviu. Taip pat Jūsų vaiko prašysime dalyvauti pokalbyje apie santykius su jam/jai svarbiais asmenimis. Šiame tyrime mums itin svarbi abiejų tėvų nuomonė apie vaiką, todėl klausimynų paketus parengėme mamai ir tėčiui atskirai.


Tyrimas vyks 2012 – 2014 metais, jį sudarys trys etapai. Pirmajame etape prašome Jus užpildyti klausimynus. Po to iki 2012 metų pabaigos mes prašysime Jus ir Jūsų vaiką dalyvauti išsamesniame interviu su mumis. Kiti du tyrimo etapai vyks 2013 ir 2014 metų balandžio mėnesiais. Jų metu prašysime Jus ir vaiką vėl užpildyti klausimynus. Su Jumis suderinsime Jums ir Jūsų vaikui patogų susitikimo laiką. Gauta informacija bus skelbiama tik apibendrinta  mokslinėse publikacijose.


Tyrimą vykdome laikydamiesi griežtų konfidencialumo reikalavimų: kiekvieno vaiko duomenys yra koduojami ir analizuojami anonimiškai. Asmeniniai vaiko duomenys bus žinomi tik tyrimo vykdytojams, kad būtų galima juos aptarti su Jumis, jeigu Jūs to pageidautumėte.


Sutikdami dalyvauti šiame tyrime svariai prisidėtumėte prie specialistams labai  trūkstamų mokslinių žinių apie Lietuvos vaikų psichologinę savijautą kaupimo bei jų praktinio taikymo kuriant vaikų gerovės programas.
Jeigu sutiktumėte ir norėtumėte dalyvauti šiame tyrime ar gauti daugiau informacijos apie jį, prašome susisiekti su psichologe dr. Asta Zbarauskaite tel. 8688 73 497 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą.
 
Pagarbiai,
tyrėjų komandos vardu,

dr. Rasa Barkauskienė, VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros docentė
TYRIMĄ VYKDO
Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra:
Doc. dr. Rasa Barkauskienė – projekto vadovė
Doc. dr. Danguolė Čekuolienė
Psichologė Lina Gervinskaitė
Doktorantė Izabelė Grauslienė
Dr. Asta Zbarauskaitė

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla