Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių rajono ugdymo įstaigos šventiškai pradėjo naujus mokslo metus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 04, Antradienis, 06:16

Rugsėjo 3 d. Mokslo ir žinių šventę minėjo Mažeikių politechnikos mokykla, specialioji mokykla, darželis-mokykla „Kregždutė“.
Daugumoje Mažeikių rajono mokyklų Mokslo metų pradžios šventė vyko šeštadienį – rugsėjo 1-ąją. Tądien ugdymo įstaigų bendruomenės Dievo palaimos prašė šv. Mišiose, mokyklose vyko šventiniai renginiai.
Kartu su mokslo bendruomene šventėje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės vadovai, Tarybos nariai.

 

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos Mokslo ir žinių šventėje. Židikiškių renginyje taip pat dalyvavo Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės kuopos vadas Vaclovas Ringys, Židikų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Egidijus Jurgelevičius.


A. Tenys džiaugėsi M. Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pasiekimais, garsinančiais mokyklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Pedagogams, mokiniams, jų tėveliams linkėjo sėkmingos, pilnos mažų kasdienių laimėjimų ir didelių pergalių, prasmingų darbų ir pasitikėjimo savimi kelionės į žinių ir mokslo šalį.


„Linkiu visiems gražios Mokslo ir žinių dienos, sklandaus bendradarbiavimo ir sėkmingų mokslo metų, kupinų geros nuotaikos, naujos patirties bei įdomių atradimų“, – sakė meras.


Židikų M. Pečkauskaitės vidurinės mokyklos direktorė Rima Širvinskienė prisipažino neramiai laukusi Rugsėjo 1-osios.


„Širdis spurda skaičiuojant jus, susirinkusius į mūsų mokslo šventovę. Džiaugiuosi dėl kiekvieno mūsų mokyklą pasirinkusio vaiko. Dėkoju tėveliams, patikėjusiems savo brangiausią turtą mūsų pedagogams. Mūsų mokyklos bendruomenė pasiruošusi padaryti viską, kad jūsų vaikams čia būtų gera, jauku ir saugu, jie gautų puikios kokybės žinias“, – kalbėjo mokyklos direktorė.


Mokinių skaičiaus mažėjimą pajuto beveik visos Mažeikių rajono mokyklos – planuota, kad šiemet mūsų rajone vaikų mokysis penkiais šimtais mažiau nei pernai: 2011/2012 m. m. – 8555 mokiniai, 2012/2013 m. m. – apie 8000.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla