Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Židikuose vyko menų studijos „Atgaja“ uždarymo šventė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. liepos 01, Sekmadienis, 09:00

Birželio 28 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyriausioji specialistė Violenita Juškevičiūtė dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos organizuotos menų studijos „Atgaja“ uždarymo šventėje.

Renginyje taip pat dalyvavo Židikų seniūnė Stanislava Valatkevičienė bei parpijos klebonas Egidijus Jurgelevičius, menų studijos partneriai iš Latvijos Kalnu vidurinės mokyklos – direktorė Zenta Klaipa ir direktorės pavaduotojas Artis Šulbergs.


Šventės uždaryme menų studijos „Atgaja“ pedagogai trumpai pristatė įvairiose mokyklos erdvėse eksponuojamų darbų technikas, kartu su jaunuoliais parodė parengtą muzikinę programą.

 

 

Jaunuolių darbuose atsispindėjo pasirinkta Baltų mitologijos tematika. Mokiniai ne tik tapė ant šilko, kūrė grafikos darbus lino raižinių technika, dekoravo gėlių vazonus, butelius, baldus, kūrė papuošalus iš beržo tošies, bet ir muzikavo bei mokėsi raiškaus žodžio meno subtilybių.

 

Šiemet drauge su Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniais menų studijoje dalyvavo bendraamžiai iš trijų šalių – Lenkijos Seinų gimnazijos, Latvijos Kalnų vidurinės mokyklos ir Bulgarijos Pleveno miesto užsienio kalbų vidurinės mokyklos.

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos direktorės pavaduotojai ugdymui Laimai Bartkuvienei ir Latvijos Kalnu vidurinės mokyklos direktoriaus pavadotojui Arčiui Šulbergs už projekto „Jungtinis edukacinis ir kultūrinis bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Latvijos mokyklų pasienyje“ koordinavimą ir vykdymą bei dailės mokytojai metodininkei Ingai Šilinskaitei už jaunimo kūrybiškų gebėjimų ugdymą, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas S. Šiurys įteikė Padėkos raštus.

 

 

Švietimo skyriaus vedėjas A. Stonkus už profesionalios komandos subūrimą dėkojo direktorei Rimai Širvinskienei bei už nuoširdų darbą vaikų vasaros menų studijoje „Atgaja“ – mokytojams – Vilmai Levickienei, Natalijai Burbienei, Rūtai Simutienei, Nijolei Mažeikaitei, Stasiui Dambrauskui ir įteikė Švietimo skyriaus padėkos raštus.
Kaip informavo direktorės pavaduotoja ugdymui L. Bartkuvienė, menų studija „Atgaja“ buvo organizuojama jau šešioliktus metus iš eilės.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla