Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Aptartos galimybės įsteigti VšĮ Versli Lietuva atstovybę Mažeikiuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 16, Šeštadienis, 07:57

Birželio 14 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono meras Antanas Tenys, mero pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius susitiko su VšĮ Versli Lietuva Verslumo departamento direktoriumi Dovydu Varkulevičiumi bei VšĮ Versli Lietuva atstove regione Aukse Vizbariene. Susitikime dalyvavo Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Diliara Zarifova.
Aptartos galimybės Mažeikiuose steigti VšĮ Versli Lietuva filialą (atstovybę). Šios įstaigos, kurios savininkės teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija, padalinio įsteigimo mūsų mieste pageidauja Mažeikių verslininkų asociacija.

 

VšĮ „Versli Lietuva“ misija – padėti konkurencingiems verslams kurtis ir plėstis Lietuvoje, eksportuoti teikiant mokymų, konsultacijų ir verslo partnerių paieškos paslaugas, naudojant efektyvią organizacijos struktūrą ir partnerių tinklą.
Pasak Verslumo departamento direktoriaus D. Varkulevičiaus, mažeikiškių noras steigti filialą – didelė garbė ir pripažinimas Všį Versli Lietuva.

 

„Kita vertus, džiugina ir supratimas, kad dirbant drauge kur kas daugiau galima padaryti ir dėl miesto, ir dėl verslo, ir dėl šalies. Iš tikrųjų yra daug sferų, kuriose kartu galime darbuotis: jaunimo verslumo skatinimas, pagalba smulkiajam ir vidutiniam verslui, įvairioms eksporto plėtros iniciatyvoms. Šiose srityse Versli Lietuva yra sukaupusi daug kompetencijos, turi Vyriausybės ir Ūkio ministerijos mandatą“, – kalbėjo  D. Varkulevičius. 

 

Meras A. Tenys sakė, kad kreipsis į Tarybą prašydamas pritarti Mažeikių verslininkų asociacijos iniciatyvai.

 

„Man labai svarbu, kad kaip galima daugiau pagalbos sulauktų smulkusis verslas. Gerbiu kiekvieną, įkūrusį nors vieną ar dvi darbo vietas. Vadinasi, žmogus ne tik pats turi darbą, bet ir stengiasi pritraukti dirbančiųjų. Jie dirba, kažką sukuria. Tokių žmonių Mažeikiams laba reikia, nes pas mus nedarbas ypač didelis“, – teigė Mažeikių rajono savivaldybės vadovas.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla