Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Užlieknės pagrindinė mokykla – akcijos „Mano miestelis be pavojingų atliekų“ nugalėtoja PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 09, Šeštadienis, 08:35

Užlieknės pagrindinė mokykla bei dar 12 šalies mokyklų pripažintos akcijos „Mano miestelis be pavojingų atliekų“ nugalėtojomis.
Per 750 Lietuvos mokyklų kovą-gegužę dalyvavo šioje akcijoje, kurios metu moksleiviai į mokyklą nešė ne tik panaudotas nešiojamąsias baterijas, bet ir nereikalingus kompiuterius, kitą buitinę elektros ir elektroninę įrangą.
 Akcijos organizatoriai – Gamintojų ir importuotojų asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Problemų sprendimų centras“.

 

 

„Projekte aktyviai dalyvavo ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų bendruomenės. Akcijos metu buvo surinkta daugiau nei 90 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų ir daugiau nei 5000 kg panaudotų baterijų,“ – rezultatais džiaugėsi Gamintojų ir importuotojų asociacijos direktorius Alfredas Skinulis.

 

Moksleiviai į akciją įtraukė ir savo tėvus, senelius, kaimynus: visus skatino atsikratyti nereikalingomis atliekomis. Miesteliuose moksleiviai dalino savo pačių pagamintus lankstinukus, organizavo ekologines akcijas, aplankė ne vieną kaimyną klausinėdami, ar neturi atliekų.

 

Surinktas baterijas bei elektronikos atliekas išvežė akcijos partnerė – bendrovė „Atliekų tvarkymo centras“ (ATC), kuri aktyviausiai dalyvavusioms ir daugiausiai atliekų surinkusioms mokykloms įsteigė prizus – ekskursijas.

 

Užlieknės pagrindinės mokyklos moksleiviai, kaip ir kitų mokyklų-laimėtojų auklėtiniai, vyks į pažintinę aplinkosauginę ekskursiją. Moksleiviai aplankys UAB ,,EMP recycling“ atliekų perdirbimo gamyklą, kurios darbuotojai parodys ir papasakos, kaip perdirbami nebenaudojami kompiuteriai, televizoriai ir kita elektroninė įranga. Taip pat moksleiviai apsilankys gražiausiuose Lietuvos gamtos kampeliuose: Čepkelių bei Viešvilės rezervatuose, Pagramančio regioniniame parke, pramogaus LABAS ir TAURŲ pramogų parkuose.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla