Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Valstybės kontrolė baigė finansinį auditą Mažeikių rajono savivaldybėje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 07, Ketvirtadienis, 10:11

Birželio 6 d. Valstybės kontrolė (VK) paskelbė valstybinio audito ataskaitą ir išvadas dėl Mažeikių rajono savivaldybėje atlikto finansinio (teisėtumo) audito rezultatų.
Audituotas laikotarpis – 2011 metai.
Audito tikslas – teisėtumo požiūriu įvertinti: valstybės biudžeto specialiųjų tikslinių dotacijų savivaldybių  biudžetams 2012 metams planavimą; 2011 metų biudžeto programų sąmatų vykdymo ataskaitose pateiktus duomenis apie specialiąsias tikslines dotacijas ir pareikšti nepriklausomą nuomonę; valstybės lėšų ir patikėjimo teise valdomo valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo jais teisėtumą ir pareikšti nepriklausomą nuomonę.

 

 

VK audito ataskaitoje teigiama, kad Mažeikių rajono savivaldybės 2011 metų biudžeto programų sąmatų vykdymo ataskaitos visais reikšmingais atžvilgiais parengtos ir pateiktos pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius biudžetinių įstaigų buhalterinę apskaitą ir šių ataskaitų sudarymą.

 

Nustatytas Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimas Kalnėnų pagrindinės mokykloje – statybos rangos sutartys su konkursų laimėtoju sudarytos ne perkančiosios organizacijos. Taip pat nurodoma, kad Savivaldybės patikėjimo teise valdomu 600,5 tūkst. Lt vertės valstybės turtu (elektros linijomis) neatlygintinai naudojasi privati energetikos bendrovė, nors Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymas tai draudžia.

 

„Mūsų nuomone, išskyrus poveikį, kurį turi sąlyginės nuomonės pagrindą sudarantys dalykai, Mažeikių rajono savivaldybė visais reikšmingais atžvilgiais 2011 metais patikėjimo teise valdomą valstybės turtą ir valstybės lėšas valdė, naudojo, disponavo jais teisėtai ir naudojo įstatymų nustatytiems tikslams“, – rašoma valstybės audito išvadoje.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

Prisegtukai
Prisegta rinkmenaRinkmenos dydis
DOWNLOAD THIS FILE (Isvada_05-25.pdf)Isvada_05-25.pdf177 Kb
DOWNLOAD THIS FILE (Ataskaita_05-25.pdf)Ataskaita_05-25.pdf345 Kb
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla