Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Atsinaujinusi „ORLEN Lietuva“ pradėjo naftos produktų gamybą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 07, Ketvirtadienis, 08:10

Po daugiau kaip mėnesį trukusio kapitalinio remonto „ORLEN Lietuva“ naftos produktų gamykla atnaujino degalų gamybą maksimaliu planuotu pajėgumu. Įdiegti technologiniai patobulinimai ir nauji įrenginiai leis kasmet papildomai padidinti bendrovės EBITDA (pelną iki palūkanų, mokesčių ir nusidėvėjimo ir amortizacijos atskaitymų) iki 20 mln. USD. 

 

 Per didžiausią bendrovės istorijoje kapitalinį remontą buvo įgyvendinti 54 didelės apimties projektai. Svarbiausi remonto darbai buvo naujos efektyvios mazuto vakuuminės rektifikacijos įrenginio aušinimo sistemos įdiegimas, septynių įvairių gamybos įrenginių kolonų modernizavimas, katalizinio krekingo įrenginio reaktoriaus kupolo su ciklonais pakeitimas. Tuo pačiu metu įrengti nauji 189 dubliuojamieji  vožtuvai ir sklendės, kurie leis atlikti kasmetinę įrengimų techninę patikrą nestabdant gamybos. 

 

Kapitalinio remonto metu taip pat suremontuota beveik 500 vamzdynų, patikrinta ir pakeista apie 1000 sklendžių, suremontuotos 26 krosnys, apie 250 slėginių indų, 140 šilumokaičių, 45 siurbliai ir kompresoriai.

„Esu įsitikinęs, kad efektyvesnis ir taupesnis modernizuotos gamyklos darbas padės siekti ilgalaikio tikslo – tapti pelningai dirbančia įmone“, – sakė „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneuszas Fąfara.

Bendrovės vadovas pažymėjo, kad šis kapitalinis remontas išskyrė itin aukštu darbų organizavimo lygiu, puikiu „ORLEN Lietuva“ ir rangovų bendradarbiavimu bei pavyzdiniu komandiniu darbu. Visi darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.

Kapitalinio remonto metu dirbo daugiau kaip 4 tūkst. rangovinių organizacijų darbuotojų iš 486 bendrovių. Kartu su „ORLEN Lietuva“ darbuotojais jie iš viso atliko per 1600 skirtingų užduočių, buvo pastatyti ir išmontuoti 250 tūkst. kub. metrų pastolių, remonto metu iš viso dirbo 35 kranai. Bendras kapitalinio remonto biudžetas sudarė 65 mln. USD.

 

Dėl papildomos informacijos:
Audrius Stasiulaitis
„ORLEN Lietuva“ Viešųjų ryšių direktorius
e.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
tel.: +370 443 92 608
mob.: +370 686 71885

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla