Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Dalyvaukite fotografijų konkurse „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 26, Ketvirtadienis, 11:13

Iki gegužės 7 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius kviečia visus užsiimančius bei besidominčius fotografija: fotografus profesionalus, fotokorespondentus, fotografus mėgėjus, dalyvauti fotografijų parodoje „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“.
Šios parodos organizatoriai yra Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius, Mažeikių fotoklubas ir Plocko miesto Kultūros skyrius.

 

Kaip teigia Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius, jau daugelį metų tarp Mažeikių ir Plocko (Lenkija) kultūros darbuotojų vyksta gražus bendradarbiavimas. Mažeikiškių meno kolektyvai vyksta koncertuoti į Plocką, iš ten sulaukiama atsakomųjų vizitų. Ne kartą buvo organizuotos bendros fotografijų bei dailės darbų parodos. Ir šiame konkurse atrinkti geriausi mažeikiškių darbai bus eksponuojami parodoje Plocko kultūros centre.

 

Fotorgrafijų parodos „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“ tema laisva. Atrankai pateikiami darbai turi būti sukurti per 2007-2012 metus. Dalyviai turi siųsti atspausdintas fotografijas, kurių formatas – 30x45 cm. Taip pat turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, namų adresą, telefoną ir nuotraukos (serijos) pavadinimą.

 

Vienas autorius gali pateikti ne daugiau kaip 5 darbus, gali būti serijos pasirinkta tematika (viena serija – ne daugiau kaip 5 fotografijos).

 

Organizatoriai turi teisę atsiųstas fotografijas naudoti parodos katalogui, reklamai, nemokėdami jų autoriams honorarų.

 

Nuotraukas pristatyti arba atsiųsti adresu: Stoties g. 18 (205 arba 206 kab.), Mažeikiai, LT-89223 Lietuva. Ant voko užrašyti: fotografijų konkursui „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“.  

 

Išsamesnė informacija tel.: + 370 686 36435, +370 443 90677, + 370 699 58582, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .  

 

Gegužės 8 d., antradienį, 18.00 val. visus fotografijas pristačiusius autorius kviečiame į Stoties g. 18, Mažeikiai, 205 kab., kur drauge atrinksime parodai skirtas fotografijas.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla