Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Populiariausias savaitės straipsnis„Darom 2012" praūžė pro Mažeikius (FOTO) PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 28, Šeštadienis, 04:19

Balandžio 21 d. Mažeikių rajone vyko aplinkos švarinimo akcija „Darom Global 2012“. Talkose aktyviai dalyvavo įvairių rajono įmonių, įstaigų, organizacijų atstovai bei pavieniai rajono gyventojai, taip pat švietimo įstaigų darbuotojai ir auklėtiniai. Akcijos dalyviai buvo aprūpinti būtiniausiomis maišais. Šiukšlės surinktos iš miesto ir kaimo viešųjų erdvių: pakelių, vandens telkinių pakrančių, miškų, parkų.

 

„Tvarkytinas teritorijas seniūnai buvo paskirstę iš anksto, tačiau norinčių prisijungti paskutinę dieną irgi netrūko“, – džiaugėsi Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai penktadienį, po darbo valandų, tvarkė miesto paplūdimį-poilsiavietę, Ventos upės pakrantes; Mažeikių „Sodros“ skyriaus atstovai – durpyną ir jo prieigas; Mažeikių rajono apylinkės prokūratūros darbuotojai – Senamiesčio parko teritoriją; Policijos komisariato darbuotojai – Ventos upės pakrantes.

 

 

Šeštadienį Mažeikių verslininkų asociacijai priklausančių įmonių darbuotojai švarino Juodpelkio parko teritoriją; Mažeikių Rotary klubo nariai – Melioratorių gatvės parką; vieningas krašto jaunimas – Ventos upės pakrantę prie Naikių kaimo tilto. Turistų klubas tvarkė Valstiečių ir Pramonės gatvėse esančias viešąsias erdves.
Mažeikių verslininkų asociacija pati pasirūpino surinktų atliekų iš savo tvarkomos teritorijos išvežimu į UAB „Mažeikių komunalis ūkis“.

 

Mažeikių rajono lopšeliai-darželiai ir mokyklos tvarkė savo įstaigų teritorijas. Darželis-mokykla „Kregždutė“, kaip ir kasmet, kartu su Mažeikių baikeriais tvarkė Reivyčių pamiškę.

 

Šiemet gražios iniciatyvos sulaukta iš Žemaitijos žvejų klubo. Sekmadienį jie tvarkė gausiai žvejų lankomas, tačiau mažai prižiūrimas Varduvos upės užtvankos pakrantes Ruzguose. 

 

Talkas organizavo beveik visų kaimų bendruomenės.

 

Kol kas nėra duomenų, kiek talkininkai surinko šiukšlių. Kaip teigia akcijos koordinatorius V. Raudonius, atliekų surinkta daug, ir vežėjai šiuo metu jas tebeveža į UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“, o iš ten į Jėrubaičių sąvartyną (Plungės r.).

 

Mažeikių rajono savivaldybės ryšių su visuomene skyrius 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla