Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Papilėje konfiskuotas naminukės gaminimo aparatas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 19, Ketvirtadienis, 07:31

Balandžio 17 dieną apie 8.30 val. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato VPS prevencijos poskyrio pareigūnai, gavo informacijos, kad Akmenės rajone Papilėje viename iš Palangos gatvėje esančių namų gaminama naminukė. Tikrindami gautą informaciją, pareigūnai apsilankė S.L., gim. 1968 m. priklausančiame name.


Minėto piliečio namuose buvo rasta ir paimta 12 pilnų 5 litrų talpos plastikinių talpų  ir  1  pilna  3  litrų  plastikinė  talpa  su    bespalviu  skysčiu,  turinčiu specifinį  naminės  degtinės  kvapą. Taip pat - viena pilna 40 litrų metalinė talpa su gelsvos spalvos skysčiu, turinčiu specifinį raugo kvapą. Iš viso buvo paimta 68 litrai naminukės. Pareigūnai vyriškio namuose virtuvėje ant viryklės aptiko ir paėmė įrenginį, panašų į aparatą naminei degtinei  gaminti.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas turint tikslą realizuoti ar realizavimas). Už tokius pažeidimus baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla