Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Nustatyti medžioklės sezono gyvūnų limitai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 13, Penktadienis, 06:50

Vakar, balandžio 12 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono aplinkos apsaugos agentūroje vyko posėdis „2012–2013 m. medžioklės sezono gyvūnų, kuriems medžioti būtini leidimai, limitų nustatymas Mažeikių rajone“.
Posėdyje dalyvavo komisija, kurią sudarė: Mažeikių rajono savivaldybės Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis, Mažeikių rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Nilius Kupliauskas ir vyriausiasis specialistas Alfredas Nicius, Medžiotojų ir žvejų draugijos Mažeikių skyriaus pirmininkas Egidijus Virkutis ir Viekšnių medžiotojų būrelio pirmininkas Virgilijus Gaižauskas, VĮ Mažeikių miškų urėdijos Balėnų girininkijos girininkas Vytautas Reivytis, VĮ Mažeikių miškų urėdijos miško želdinimo ir apsaugos inžinierius Augustas Lemežis. 

Komisija nutarė neleisti medžioti briedžių. Iš viso rajone pagal apskaitą yra 87 vnt., iš kurių 29 patinai ir 58 patelės arba jaunikliai.
Tauriųjų elnių leista sumedžioti 35 vnt., iš jų 8 patinus ir 27 pateles ar jauniklius. Mažeikių rajone Tauriųjų elnių populiacija – 438 vnt. Priskaičiuojama 120 patinų ir 318 patelių arba jauniklių.
Stirnų (patinų) banda šiais metais gausiausia – 592 vnt, leista sumežioti 106 patinus, o pateles ir jauniklius – be apribojimo. 

 

 

Mažeikių rajono savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla