Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savivaldybės specialistai diskutavo apie jaunimo priblemas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 24, Šeštadienis, 07:29

Kovo 20 ir 22 dienomis Mažeikių rajono savivaldybėje vyko mokymai-diskusija „Jaunimo problemų sprendimo planų rengimas“, kurioje dalyvavo Savivaldybės administracijos specialistai.

Šie mokymai bei diskusijos organizuojami kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje, nes bus rengiami šešerių metų jaunimo problemų sprendimo planai bei prižiūrimas jų įgyvendinamas. Tokie planai turės būti teikiami Savivaldybių tarybos tvirtinti, o galutinis – Nacionalinis jaunimo problemų sprendimo planas – bus pateiktas tvirtinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

 

Mažeikiuose mokymus-diskusiją inicijavo – Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir viešoji įstaiga Nacionalinės plėtros institutas.

 

Pirmoje renginio dalyje specialistams buvo pristatyta jaunimo problemų sprendimo planų regimo koncepija ir eiga. Aptartas nuoseklus strategijos kūrimo procesas, strateginių sprendimų svarba. Paskaitą skaitė Šiaulių universiteto Tarptautinių ryšių ir plėtros prorektorius prof. dr. Teodoras Tamošiūnas.

 

Antroje dalyje Savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo diskusijoje, kurios tikslas buvo išsiaiškinti aktualiausias mūsų miesto ir rajono jaunimo problemas, nustatyti galimas priemones joms spręsti. Diskusiją vedė VšĮ Nacionalinės plėtros instituto lektorius Šarūnas Frolenko.

 

Kaip teigia Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Mažeikiuose Loreta Rubežienė, ši skirtingų sričių specialistų diskusija leido prisiliesti prie jautrios socialinės grupės žmonių problemų, jas sukonkretinti ir apibrėžti. „Didžiausią rūpestį, kaip ir visoje Lietuvoje, kelia jaunimo nedarbas, emigracija bei eilė kitų pasekmių, kurių atsiradimą ir aiškinomės, svarstėme “, –  įspūdžiais dalijosi L. Rubežienė.

 

Balandžio 5 d. į diskusijas dėl jaunimo problemų bus kviečiami mokytojai ir mokiniai, kurie dalyvauja mokyklų savivaldoje. Kitose diskusijose dalyvaus jaunimas, jaunimo organizacijų atstovai, kaimo vietovėse gyvenantys ir dirbantys specialistai, kaimo bendruomenių atstovai. Iš viso bus organizuojami 8 renginiai.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla