Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiškė B. Vaičkienė - Europos vyresnio amžiaus žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metų renginių koordinatorė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 16, Penktadienis, 09:06

2012-ieji paskelbti Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais. Mažeikių rajone Birutė Vaičkienė, Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktorė, koordinuos Europos metams skirtus renginius.

Europos metų tikslas – padėti sukurti aktyvaus senėjimo kultūrą Europoje, remiantis įvairaus amžiaus visuomene.

Europos metais siekiama labiau informuoti apie problemas ir geriausius jų sprendimo būdus, tačiau labiausiai norima paskatinti visus politikos formuotojus, vykdytojus užsibrėžti tikslus ir jų siekti. 2012 m. turėtų būti ne tik diskutuojama, bet ir gaunama realių rezultatų.

 

Mažeikių rajono savivaldybių prašo gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas, bendruomenes prisidėti įvairiais renginiais, iniciatyvomis įgyvendinat Europos metų tikslus.

 

Apie organizuojamus renginius prašome informuoti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Tel. (8 443) 35460 arba (8 443) 98216.

 

Kovo 19 d. 10.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Stoties g. 18) prasidės teorinė-praktinė konferencija „Komandinio darbo ypatumai teikiant socialines ir slaugos paslaugas senyvo amžiaus žmonėms šeimose ir institucijose“.

 

Šis renginys yra skirtas Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metams. Renginio organizatorius – Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namai kartu su Lietuvos Caritas.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius    

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla