Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Jaunieji atlikėjai kviečiami dalyvauti respublikiniame festivalyje „Skersvėjis“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 08, Ketvirtadienis, 09:47

Mažeikių rajono švietimo ir kultūros įstaigos kviečiamos dalyvauti respublikiniame mokinių, studentų grupių ir solistų festivalyje „Skersvėjis“ Kaune. Jau aštuntus metus vyksiantį renginį organizuoja Kauno miesto mokinių taryba bei Vaikų ir moksleivių rūmai.

Konkurso tikslas – atskleisti mokinių ir studentų saviraišką, kūrybiškumą bei unikalumą, populiarinti  jaunimo muziką, atrasti ir paskatinti jaunus muzikantus ir dainininkus.

 

Kaip ir kasmet, festivalis rengiamas Kauno miesto dienų metu – gegužės mėnesį. Jaunieji atlikėjai gali registruotis ir siųsti užpildytą paraišką bei atliekamus kūrinius CD, MD formate (galima nurodyti internetinį adresą, kuriame jų kūriniai yra pasiekiami) iki gegužės 4 d. Konkreti festivalio vieta ir laikas bus patikslinti ir dalyviai informuoti.

 

Kaip nurodo organizatoriai, festivalyje laukiama mokinių ir studentų vokalinių-instrumentinių grupių bei solistų, kuriems akompanuoja gyva muzika. Pageidaujamas vienos grupės dalyvių skaičius – ne daugiau 10 žmonių. Skiriamos dvi amžiaus kategorijos: mokinių iki 19 metų ir studentų iki 19 metų. Esant mišriai grupei, kategorija skiriama pagal dalyvių amžiaus vidurkį.

 

Pagrindiniai konkurso vertinimo kriterijai yra originalumas, profesionalumas, kūrybiškumas, sceninis įvaizdis bei estetiškumas.

 

Kiekviena grupė turės pristatyti 2 dainas. Viena daina turi būti lietuvių kalba, kita, kaip teigia organizatoriai, yra pasirenkama laisvai. Papildomi komisijos balai bus skirti grupėms už dainas pagal Maironio eiles. Bendra dviejų kūrinių trukmė negali viršyti 10 minučių.

 

Festivalio dalyviams bus skiriamos nominacijos: geriausios grupės, geriausios vokalistės ir vokalisto, geriausio instrumentalisto bei publikos simpatijų. Visiems dalyviams bus įteikti festivalio diplomai. 

 

Išsamesnė informacija tel. 8 37 422 775, 8 621 34958 (atsakingas asmuo – Justė Gusevaitė-Grižė) arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 


Prisegtukai
Prisegta rinkmenaRinkmenos dydis
DOWNLOAD THIS FILE (Nuostatai.doc)Nuostatai.doc44 Kb
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla