Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savivaldybės vadovai susitiko su Mažeikių autobusų parko kolektyvu PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. vasario 28, Antradienis, 09:30

Vakar, vasario 27 dieną, Mažeikių rajono meras Antano Tenio iniciatyva įvyko susitikimas su UAB „Mažeikių autobusų parkas“ kolektyvu. Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas laikinai pavaduojantis direktorių Saulius Šiurys, UAB „Mažeikių autobusų parkas“ valdybos nariai.

 

Priežastis – Savivaldybės vadovus pasiekusi informacija apie įmonėje tvyrančią įtampą.

 

Pradėdamas susitikimą, Mažeikių autobusų parko direktoriaus pavaduotojas laikinai pavaduojantis direktorių Juozas Kelmelis teigė, kad įmonė išgyvenanti ne pačius geriausius laikus, darbuotojams kyla daug klausimų dėl ateities.

 

„Norime susikoncentruoti darbui, mažiau laiko eikvoti visokiems nesusipratimams“, – teigė J. Kelmelis.

 

Susitikime su Savivaldybės vadovais dalyvavę darbuotojai ypač daug priekaištų išsakė direktoriaus Leono Kvietkausko adresu. Šiuo metu sergąs vadovas kaltintas netinkamu bendravimu su kolektyvu, darbuotojų supriešinimu, nuolatinės įtampos darbe kūrimu.

 

Daug priekaištų išsakyta dėl neseniai įsigytų autobusų bei sutarties, sudarytos su AB „ORLEN Lietuva“. Nuogąstauta dėl galimo įmonės bankroto bei privatizavimo – darbuotojai neslėpė biją prarasti darbą.

 

Mažeikių autobusų parko valdybos pirmininkė S. Ramanauskienė sakė, kad valdybai yra pateikti visi dokumentai apie autobusų viešuosius pirkimus, pirkimo-perdavimo aktai bei analizuojama sutartis su AB „ORLEN Lietuva“. Artimiausiame valdybos posėdyje šie klausimai bus svarstomi.

 

Meras A. Tenys griežtai atmetė gandus apie ketinimą privatizuoti įmonę. Savivaldybės vadovas akcentavo, kad socialdemokratai (A. Tenys yra šios partijos narys) savo rinkimų programoje buvo nurodę neleisti privatizuoti Mažeikių autobusų parko, Mažeikių šilumos tinklų, Mažeikių vandenų bei Mažeikių komunalinio ūkio ir šios programinės nuostatos laikysis.

 

Savivaldybės vadovas informavo apie pareiškimą Mažeikių rajono apylinkės prokuratūrai dėl galimos nusikalstamos veiklos vykdant viešuosius pirkimus. Pasak mero, viešoje erdvėje mestų kaltinimų apie „išplautą milijoną“ teisingumą turi išsiaiškinti juristai.

 

„Jums nereikia nerimauti, kad prarasite darbą. Tiesiog dirbkite ir pasistenkite išsklaidyti tą įmonėje tvyrančią slogią nuotaiką. Viskas bus išsiaiškinta ir dėl autobusų pirkimo, ir dėl sutarties su „ORLEN Lietuva“. Direktoriaus teikiami planai atrodė įtikinantys, žadantys įsteigti daugiau darbo vietų, gauti papildomų pajamų, didinti atlyginimus, gerinti darbo sąlygas. Dabar išklausėme jūsų priekaištų. Dar kartą patikinu, kad viskas bus labai nuodugniai išanalizuota“, – sakė meras A. Tenys.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla