Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių rajono meras kreipėsi į prokuratūrą dėl galimos nusikalstamos veiklos vykdant viešuosius pirkimus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. vasario 28, Antradienis, 09:10

Vakar, vasario 27 dieną, Mažeikių rajono meras Antanas Tenys pasirašė pareiškimą Mažeikių rajono apylinkės prokuratūrai dėl galimos nusikalstamos veiklos vykdant viešuosius pirkimus.

Dokumente nurodoma, kad 2012 m. vasario 24 d. laikraščio „Būdas žemaičių“ 16(1678) straipsnyje „Didelis kąsnis... pastrigo?“ buvo paviešinta informacija apie UAB „Mažeikių autobusų parkas“ galimai neskaidriai atliktas autobusų viešojo pirkimo procedūras.

 

Straipsnyje minima: „(...) prisidengiant pirkimu, išplauta per milijonas litų (...)“ bei „(...) jau buvo numatyta iš anksto, kas laimės (...)“.

 

Pareiškimu prašoma atlikti viešojo atviro konkurso „Autobusų pirkimas“ tyrimą siekiant nustatyti, ar vykdant šį pirkimą, taip pat sudarant pirkimo-pardavimo sutartį su konkursą laimėjusiu tiekėju, nebuvo padaryti Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimai.

 

Mero A. Tenio teigimu, Mažeikių rajono savivaldybė neturi jokių duomenų apie Mažeikių autobusų parko vykdytų viešųjų pirkimų neva padarytus pažeidimus.

 

„Noriu žinoti teisybę, o ne gandus, kurie yra skelbiami kaip faktas. Manau, ne tik Savivaldybė, bet ir Mažeikių autobusų parko kolektyvas, visi mūsų rajono gyventojai turi žinoti, kokia iš tikrųjų yra padėtis. Juolab mesti kaltinimai, jog „išplauta per milijonas litų“. Tiesą išsiaiškinti būtina juridiškai“, – sakė meras.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla