Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių viešojoje bibliotekoje - virtualus susitikimas su aktoriumi Juozu Budraičiu PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 21, Antradienis, 09:49

Šiandien, vasario 21 dieną, 14 valandą bibliotekos lankytojų laukia paskutinė projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojama transliacija internetu iš ciklo „Virtualūs susitikimai“. Gyventojai turės galimybę virtualiai susitikti su kino, televizijos ir teatro aktoriumi, diplomatu Juozu Budraičiu.

 

Juozas Budraitis, vienas iš senųjų lietuviškų filmų aktorių, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Niekas nenorėjo mirti“, „Sodybų tuštėjimo metas“ ir sukūręs beveik 100 vaidmenų kine, televizijoje ir teatre. Nepraleiskite progos pamatyti, išgirsti, ką pasakos laidos svečias.

 

Transliacijos žiūrovų laukia staigmena - filmo „Niekas nenorėjo mirti“ DVD su Juozo Budraičio autografu.

 

„Virtualūs susitikimai su žinomais visuomenės veikėjais pratęsia 2010-2011 m. viešosiose bibliotekose vykusių internetinių transliacijų ciklą. Kaip rodo praktika, internetinės transliacijos paskatina aktyviau naudotis skaitmeniniu turiniu tas visuomenės grupes, tarp kurių yra mažiausiai interneto vartotojų – senjorus, kaimo gyventojus. O tiesiogines diskusijas lydintys konkursai įtraukia dar didesnę visuomenės dalį“, – sakė projekto „Bibliotekos pažangai“ vadovas Kęstutis Juškevičius.

 

Virtualius susitikimus lydi beveik mėnesį truksiantis konkursas „Mano krašto portretai“. Gyventojai kviečiami sukurti skaitmeninius kūrinius apie iškilų savo krašto žmogų, jo darbus ir idėjas. Tokį pristatymą gali sudaryti tiek nuotraukos, tiek garso ir vaizdo įrašai, tiek tekstinė informacija.

 

Skaitmeniniai kūriniai iki kovo 1 d. bus talpinami svetainės www.grazitumano.lt/map interaktyviame žemėlapyje, o nugalėtojus išrinks vertinimo komisija. Geriausiųjų autoriai bus apdovanoti skaitmeniniais fotoaparatais. Išsamesnę informaciją apie dalyvavimą konkurse galima rasti adresu www.grazitumano.lt.

 

Projekto „Bibliotekos pažangai" įgyvendinimo grupės informacija

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla