Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Palnosiškės iš Plungėje vykusio šokių grupių konkurso grįžo apdovanotos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 16, Ketvirtadienis, 06:15

Plungės kultūros centras  šiemet penktą kartą inicijavo rajono neformalių jaunimo šokių grupių konkursą „Šokių ritmu“.

Šis renginys jau kelinti metai peržengė rajono ribas, mat konkurse noriai jėgas bando ir kaimyninių rajonų – Telšių, Rietavo, Mažeikių, Kretingos jaunieji šokėjai. Nugalėtojus renka žiūrovai, balsuodami į renginį įsigytais bilietais.

 

Šiuo konkursu norima ugdyti ir puoselėti jaunimo saviraišką per šokį, skatinti jaunimo kūrybingumą, entuziazmą, pastangas, kelti meninį lygį, ugdyti jaunimo meninę brandą, estetinį suvokimą, sceninę kultūrą, aktyvinti koncertinę veiklą.

 

Konkurse kviečiamos dalyvauti tos grupės, kurios dirba savarankiškai – tai yra neturi profesionalių vadovų. Šiemet konkurso vedėjas – Kultūros centro renginių organizatorius Egidijus Vaškelevičius – pristatė net septynias šokėjų grupes. Penkios iš jų buvo plungiškių, „Narva“ iš Narvaišių kaimo Plungės rajono, bei „Dežavu“ iš Mažeikių rajono Viekšnių miestelio.

 

Šokėjus vertino profesionali vertinimo komisija. Vertinimo komisijos pirmininkė - šokio ir laisvalaikio centro „Rueda“ vadovė Loreta Daujotienė kalbėdama džiaugėsi, jog jai svarbiausia ir gražiausia šiame konkurse yra matyti tiek daug šokį mylinčių jaunų žmonių.

 

Buvo vertinamas kiekvienos grupės techninių galimybių atskleidimas, originalumas, išraiškingumas, repertuaras, kūrinio atlikimas, šokėjų estetinis įvaizdis ir sceninė kultūra bei komandos sirgalių palaikymas.

 

Susumavus rezultatus komisijos pirmininkė paskelbė, kad nominacija už geriausią šokių techniką įteikiama grupei „Vip“, už sceniškumą – grupei „Dežavu“, už originalų charakterio pateikimą – „All stars“, už šokio ir muzikos vientisumą „Open exit“. Komisija trečią vietą skyrė plungiškių grupei „Vip“, antrąją – grupei „Narva“, o žiūrovų balsavimas lėmė, kad pirmosios vietos laimėtojais paskelbta grupė „Studija L“ iš Plungės.

 

Plungės kultūros centro informacija

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla