Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Informacija apie autobusų maršrutus moksleivių atostogų metu PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. spalio 25, Antradienis, 08:50

Nuo š.m. spalio 30 d. iki lapkričio 6 d. (imtinai) moksleivių atostogų metu nevažiuos šie vietinio susisiekimo priemiestiniai maršrutai:

Laižuvą per Purplius - 6.50 d.d.; 15.00 d.d. Laižuva-Mažeikiai -8.00 d.d.;

Mažeikiai per Purplius - 6.55 d.d.; 14.45 d.d. Mažeikiai-Laižuva - 13.50 d.d.;

Židikai - 6.45 d.d.;

Seda - Rubikai - 12.55 d.d.;

Seda - Plinkšės - 7.20 d.d.; 15.30 d.d.;

Seda - Pabradūmė - 7.15 d.d.; 13.40 d.d.; 15.30 d.d.;

Ruzgai - 7.30 d.d.;

Židikai - Petraičiai - 7.25 d.d.; 13.40 d.d.; 15.30 d.d.;

Židikai - Pikeliai - 6.45 d.d.; 8.15 d.d.; 14.30 d.d.; 15.55 d.d.;

Mažeikiai - Krakiai - 7.35 d.d.; 14.30 d.d.

 

Vietinio susisiekimo (priemiestiniai) maršrutai:

 

Spalio 28 d., spalio 29 d., spalio 30 d., spalio 31 d. važiuos įprastais tos savaitės dienomis numatytais tvarkaraščiais;

Lapkričio 1 d. (antradienį) vietinio susisiekimo (priemiesčio) autobusai važiuos antradienio tvarkaraščiu;

Taip pat papildomai iš Mažeikių autobusų stoties autobusai važiuos į:

Geidžių kapines - 9.30; 11.00;  

Iš Geidžių kapinių - 10.00; 11.30;  

Grūstės kapines - 10.30;

Iš Sedos į Grūstę - 11.10;

Iš Grūstės kapinių - 13.00;

Iš Sedos į Mažeikius - 13.15;

Lapkričio  2 d. (trečiadienį) - važiuos įprastu trečiadienio tvarkaraščiu.

 

Siekiant gerinti keleivių susisiekimą Visų Šventųjų dieną ir gretimomis dienomis, UAB „Mažeikių autobusų parkas“ tolimojo susisiekimo autobusų eismas organizuojamas taip:

 

Spalio  28 d. (penktadienį) - penktadienio tvarkaraščiu;

Spalio 29 d. (šeštadienį) - šeštadienio tvarkaraščiu;

Spalio 30 d. (sekmadienį) - sekmadienio tvarkaraščiu (be papildomų reisų, numatytų sekmadieniais);

Spalio 31 d. (pirmadienį) - sekmadienio tvarkaraščiu (be papildomų reisų, numatytų sekmadieniais) Nr. 491 „Mažeikiai-Vilnius“ (ekspresas) 4.50 val. ir Nr. 473 „Mažeikiai-Klaipėda per Telšius“ 6.40 val. nevažiuos;

Lapkričio 1 d. (antradienį) - sekmadienio tvarkaraščiu Nr. 491 „Mažeikiai-Vilnius“ (ekspresas) 4.50 val. ir Nr. 473 „Mažeikiai-Klaipėda per Telšius“ 6.40 val. nevažiuos;

Lapkričio 2 d. (trečiadienį) - pirmadienio tvarkaraščiu.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla