Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ką moterys mano apie „alaus pilvuką“ ir nedepiliuotas vyrų pažastis? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 30, Antradienis, 07:13

Vyrai nuolat mus kritikuoja dėl netobulų kūno formų ir suraukia nosį vos pagalvoję apie plaukuotas moters kojas ar nedepiliuotas pažastis. Moterys, pasirodo, žymiai tolerantiškesnės ir į vyrų trūkumus stengiasi žiūrėti pro pirštus.
Laima Tamulytė-Stončė, renginių vedėja
„Maniškis pilvuką turi ir man jis patinka. Visai nemaišo. O į svetimus nesidairau. Seniai jau žmonių nebevertinu pagal išvaizdą. Man atrodo banalu pagal viršelį spręsti apie žmogų. Aišku, jei jis nevalyvas, tada jau man nebeskanu. Bet jei žmogus turi kažkokių netobulumų pagal tuos mūsų įsivaizduojamus šablonus, tada reiktų visus mus iš mėgintuvėlių gaminti ir visi turėtų būti bradai pitai ir angelinos jolie.


Plaukuota vyro krūtinė tai dar tiek to, bet jau tos pažastys, tai galėtų būti ir švaresnės. Nors kai kurie sako, kad tai labai vyriška, bet man iš po maikutės lendantis tas „nuostabus“ plaukų ryšulys ir dar dažniausiai ryžos spalvos, kažkaip nelabai… Man atrodo, kad čia labiau higienos reikalas. Juk nė vienas nenorime vaikščioti skleisdami specifinį kvapą ir kad tai būtų mūsų skiriamasis ženklas. Aišku, jeigu vyro pažastys bus prižėlusios, bet jis vilkės marškinius ir bus velniškai protingas ir geras, manau, man nemaišys nė tos prižėlę pažastys. Paskui, jeigu bus protingas, sutarsim ir nuskusim“.Kristina Navickaitė-Tina, šokėja


„Man atrodo, kad vyras, kaip ir moteris, turėtų kažkiek save prižiūrėti. Jei „alaus pilvukas“ remia nosį ar dangų, tai, manau, ir pačiam vyrui jis trukdo. Todėl ir aš nežiūriu į jį labai atlaidžiai. Manau, tokiam vyrukui su pilvuku pabandyčiau kaip nors subtiliai parekomenduoti kokį gerą sporto klubą. Tačiau nesu už tuos išsipuoselėjusius vyrus, kurie labai prisižiūri ir depiliuojasi. Man atrodo, kad vyras turi būti vyriškas.

Kalbant apie plaukuotumą, jei visur viskas nurinkta, tai truputį keista. Tikrai nemanau, kad vyrui reikėtų pedantiškai viską nusidepiliuoti. Tačiau plaukuotas pažastis vis dėlto reikėtų prižiūrėti. Tačiau tai reikėtų daryti saikingai, kad jis neatrodytų pernelyg išsipuoselėjęs, bet ir kad akių nebadytų nepriežiūra. Vyras turėtų laikytis aukso viduriuko ir turėtų save prižiūrėti, bet ne per daug. Esu iš tų žmonių, kurie mano, kad vyrui grožis nėra svarbiausia. Todėl dėl netobulos išvaizdos tikrai neskalpuočiau vyrukų“.Dovilė Filmanavičiūtė, dainininkė

„Mano manymu, balansas turi būti visame kame, bet jei galvoti, nuo ko tie pilvai atsiranda ir kaip santykiai tarp vyro ir moters vystosi, tai gal tokie faktai, ar pilvukas yra ar nėra, ar vyro pažastys skustos ar ne, ilgainiui tampa nebereikšmingi. Manau, kad tokie dalykai labiau aktualūs santykių pradžioje.

Tačiau aš galvoju, kad vyras turi būti vyras ir manau, kad skusti kojas, pažastis ir visas kitas kūno dalis yra mažų mažiausia nevyriška. O dėl „alaus pilvuko“, kaip ir minėjau, balansas turi būti. Nereikėtų iš to daryti kulto, nei labai daug apie tai kalbėti. Bet kokiu atveju, kalbant apie vyrus, man daug įdomiau, apie ką aš galiu su jais pasikalbėti, pasijuokti, išsiaiškinti, kokia yra jų pasaulėžiūra. Visi kiti dalykai, manau, yra labai lengvai pataisomi. Paprastai tai sakau kalbėdama apie tam tikro tipo moteris: „liemenį labai greitai galima paploninti, bet su smegenimis yra sudėtingiau“.Kristina Ivanova, verslininkė


„Kadangi savo grožio studijoje susiduriu su daugybe įvairiausių žmonių, tai nebematau nei pilvukų, nei kūno plaukuotumo. Nesprendžiu apie žmogų pagal jo išvaizdą. Išvaizda nėra faktorius, lemiantis bendravimą. Niekuomet nieko, nei vyrų, nei moterų, nespraudžiu į kažkokius rėmus, kiekvieno žmogaus pasirinkimas, ką ir kaip jis nori tobulinti.

Jei vyrui trukdo tas pilvukas, jis kažkaip bando juo atsikratyti – gal vaikščiodamas į sporto salę, gal truputėlį paderindamas mitybą. Bet jei jam tas pilvukas netrukdo ir jis su juo normaliai jaučiasi, sveikata nešlubuoja, tai tame nematau nieko blogo ir tiesiog nekreipiu į tai dėmesio, nes bendrauji su žmogumi, o ne su jo pilvu. Apie vyrų depiliaciją galiu pasakyti tik iš profesinės pusės – kojas, pažastis, nugarą depiliuoja vyrai, kurie dirba ar astovauja tam tikrai sričiai, pavyzdžiui, sportininkai, jie privalo viską susitvarkyti. Tikrai turiu klientų, kurie depiliuojasi. Tai vėlgi jų pasirinkimas“Indrė Burlinskaitė, dainininkė

„Tiesą sakant, man nėra didelio skirtumo, ar pilvukas, ar pilvo presas. Man asmeniškai vyro išvaizda niekuomet nebūna svarbiausia. Taigi, dėl manęs tas pilvukas gali būti. O štai apžėlusios vyrų pažastys – labai neestetiška. Bet vis tiek vyras turi išlikti vyrišku, todėl kažkoks plaukelis ant krūtinės, sakyčiau, dar geriau. Man asmeniškai nėra patrauklu ir nevyriška, kai vaikinai būna visiškai viską nusidepiliavę. Tuomet man kažkodėl atrodo, jog tai toks vyras, kuris nori tapti moterimi. Vyras turi būti tvarkingas, skaniai kvepėti ir atrodyti estetiškai, tai yra svarbiausia“. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla